İbrahim Çelikkol’dan Dikkat Çeken Paylaşım

İbrahim Çelikkol bir süredir birliktelik yaşadığı Natali Yarcan ile olan romantik pozunun sosyal medyada takipçileri ile paylaştı.

İbrahim Çelikkol’dan Dikkat Çeken Paylaşım

Daha önce Mihre Mutlu ile 5 yıllık evlilik yaşayan İbrahim Çelikkol bir süre önce boşanmıştı. Natali Yarcan ile olan ilişkisini kameralardan uzak bir şekilde yaşayan İbrahim Çelikkol bu kuralı bozmuş ve yakın zamanda sosyal medyadan paylaşım yapmıştı. Sevgilisini öperken poz verdiği kareyi sosyal medyada takipçileriyle paylaşın İbrahim Çelikkol’un bu romantik pozu çok beğenildi. Çift Bir pek çok beğeni ve güzel yorum aldı.

İbrahim Çelikkol genellikle ilişkisini gözlerden uzak yaşamayı tercih etse de bir süre önce sevgilisiyle paylaşım yaparak pek çok kişinin ilgisini çeken bir fotoğraf paylaştı.

Evlilikleri 5 Sene Sürdü

İbrahim Çelikkol ve Mihre mutlu 5 yıl süren bir evlilik yaşamış olup özellikle ani evlilikleri ile herkesi şok etmişti. Mimar Mihre mutlu ile evlilikleri 2017 yılında başlamış 2019’da ise çocukları dünyaya gelmişti.

Özellikle sosyal medyada oldukça beğenilen çift İbrahim Çelikkol ve Mihre mutlu bir süre önce evliliklerini sonlandırmıştı. Ali isminde bir oğulları bulunan çift şimdilerde dost kalarak yollarına ayırdı.

İbrahim Çelikkol bir süre önce Natali Yarcan ile birlikteliğine başlamış ve bu ilişki sosyal medyada oldukça ilgi çekmişti. Birlikteliklerine devam eden çift genelde kameralardan uzak bir ilişki yaşamayı tercih ediyor. Şimdilerde bu kuralı bozan İbrahim Çelikkol ilk kez sevgilisiyle romantik bir pozunun sosyal medyada takipçileri ile paylaşmıştı. Oldukça beğenilen çift hem romantiklikleri hem de uyumları ile büyük beğeni topladı.

Natali Yarcan Kimdir

İbrahim Çelikkollar ilişki yaşayan Natali Yarcan, İstanbul Üniversitesi’nde İngiliz filolojisi bölümünü okuyor. Kimya sektöründe uzun süre çalıştıktan sonra yemek kitapları çıkarmaya başlayan Natali Yarcan, bunun yanı sıra yemek üzerine hazırladığı programlarla da tanınıyor. Televizyon programcılığı yapan bir yandan yemekleri olan ilgisi ve yemeklerle ilgili pek çok kitap çıkarması ile tanınan Natali, şimdilerde İbrahim Çelikoğlu ile yaşadığı ilişki ile gündeme Geliyor. Bir süredir birliktelikleri devam ederken, yakın zamanda İbrahim Çelikkol’un paylaştığı romantik pozla sevenlerinin büyük beğenisini topladılar.