İbrahim Selim son pozuyla bakın kime benzetildi

Kelime Oyunu'nun ünlü sunucusu İbrahim Selim'in sosyal medya hesabında paylaştığı son karesi ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız'a benzetildi.

İbrahim Selim son pozuyla bakın kime benzetildi

İbrahim Selim'den kendisini Şükrü Özyıldız sanan takipçisine yanıt verdi. Ünlü sunucu ve şovmen İbrahim Selim sosyal medya hesabında art arda paylaşım yaptı. Yandan verdiği pozunu Şükrü Özyıldız sanan takipçisi İbrahim Selim'in fotoğrafına yorum yaptı.

ibrahim-selim-son-pozuyla-bakin-kime-benzetildi.jpeg

TAKİPÇİSİ ŞÜKRÜÖZYILDIZ’A BENZETTİ

İbrahim Selim'in takipçisine verdiği cevap ise güldürdü. İbrahim Selim'in bu pozuna takipçisi, “Allah çarpsın Şükrü Özyıldız sandım” şeklinde yorum yaptı. İbrahim Selim ise “Hanımefendi hemen bir göz doktoruna gidin. Allah çarpmış bile olabilir” şeklinde yanıt verdi. 2016 senesinde sahnelenen tek kişilik Bunu Ben de Yaparım adlı oyundaki performansı ile Afife Tiyatro Ödülleri'nde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Ödülü'ne layık görülen İbrahim Selim, oyunculuğunun yanı sıra YouTube programları, podcast yayınları ve talk-show gösterileri ile ününe ün katıyor.

ibrahim-selim-son-pozuyla-bakin-kime-benzetildi-001.jpeg

İBRAHİM SELİM KİMDİR?

1979'da Ankara’da dünyaya gelmiştir. Seslendirme sanatçısı ve oyuncu İbrahim Selim aslen Artvin Arhavilidir. 3 sene biyoloji okumuştur daha sonra Hacettepe Ankara Devlet Konservatuvarı’nı bitirmiştir. Ankara’da günlük TRT dizilerinde oyunculuğa başlamıştır. Daha sonta İstanbul'a taşınmıştır. Burada DOT Tiyatro'ya girmiştir. Çok sayıda reklamda yer almıştır ve seslendirme yapmıştır. Afife Tiyatro Ödülleri’nin “En İyi Erkek Oyuncu” ödülü kazanmıştır. Daha sonra Derviş Zaim'in filmi Rüya, Fatih, Kusursuzlar ve Şubat dizisinde rol almıştır.