İlayda Alişan Soruları Yanıtsız Bıraktı

Genç ve güzel oyuncu İlayda Alişan geçen gün Kuruçeşme’de magazinciler tarafından görüntülendi.

İlayda Alişan Soruları Yanıtsız Bıraktı

Güzel oyuncunun Oğulcan Engin ile aşk yaşadığı ve bu aşkı sakladığı yönünde çeşitli haberler magazin gündeminde yer aldı. İlayda Alişan’a Oğulcan Engin ile ilgili soru soran muhabirler ise sorularının cevabını alamadı. Habertürk’ün haberine göre Miray Daner ile ayrılan Oğulcan Engin’in İlayda Alişan ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

Miray Daner ile ayrılık kararı alan Oğulcan Engin’in bu kararında İlayda Alişan ile olan yakınlaşmasının etkisinin olduğu ve bu yüzden bittiği yönünde bazı iddialar ortaya atıldı. Kuruçeşme’de görüntülenen İlayda Alişan’a yöneltilen Oğulcan Engin ile ilgili sorular ise oyuncu tarafından yanıtlanmadı. Genç oyuncu İlayda Alişan’ın sadece işi ile anılmak istemesi ve bu yüzden magazin haberlerine kulak asmadığı yönünde bazı iddialarda mevcuttu.

ilayda-alisan-kimdir-ve-kac-yasindadir-ilayda-alisan-aslen-nereli-ilayda-alisan-dizileri-1660137629-8592.webp

Oğulcan Engin İlayda Alişan Yüzünden mi Ayrıldı?

Genç ve başarılı oyuncu Miray Daner ile Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin uzun zamandır aşk yaşıyordu. Bu aşkın evliliğe doğru gittiği yönündeki kuvvetli iddiaların ardından gelen ayrılık açıklaması kafaları karıştırdı. Miray Daner’in sevgilisinden İlayda Alişan yüzünden ayrıldığı ve Oğulcan Engin’in de Miray Daner’i unuttuğu haberi yapıldı.

Oğulcan Engin cephesinden herhangi bir açıklama yapılmazken; İlayda Alişan’da sessizliğini koruyor. Güzel oyuncu magazin muhabirlerinin sorularını yanıtsız bırakırken konu ile ilgili herhangi bir açıklamanın yapılmaması da kafaları karıştırdı. Aşk hayatıyla pek gündeme gelmek istemeyen İlayda Alişan her fırsatta iş hayatını ön planda tutmaya özen gösteriyor.

Cevapsız Sorular Kafaları Karıştırdı!

Oğulcan Engin ile ayrılan Miray Daner’in de ayrılık ile ilgili herhangi bir açıklama yapmaması da kafaları iyice karıştıran diğer konulardan birisidir. Evlilik kararı alması beklenen ünlü çiftin ayrılması da magazin gündemini oldukça meşgul etmişti. Üçüncü bir kişi yüzünden mi bitti sorusuna verilmeyen cevaplarda iddiaların güçlenmesine neden oluyor. İlayda Alişan’ın magazin muhabirlerine karşı sessiz kalması ve aşk iddiaları gündemi bir hayli meşgul edeceğe benziyor. Genç isimlerin birlikte anılması ve ihanet gibi iddialarında ortada dolaşması merakları iyice artırdı.

Önceki ve Sonraki Haberler