Kanserle savaşan dünyaca ünlü oyuncu eşyalarını satışa çıkardı

1990'ların fenomen gençlik dizisi 'Beverly Hills, 90210'ın başrol oyuncularından biri olan Shannen Doherty, bir süredir meme kanseriyle savaş veriyor.

Kanserle savaşan dünyaca ünlü oyuncu eşyalarını satışa çıkardı

Kanser tüm vücuduna yayılan yıldız oyuncu, eşyalarını satışa çıkarmaya karar verdi. 2023'te beyin tümörü için ameliyat olan Amerikalı oyuncu Shannen Doherty, annesinin vefatı durumunda onun için daha kolay bir geçiş sağlamak amacıyla depolarını ve evlerini boşaltma kararı verdi. Shannen Doherty, kendi ölümünün annesi için ne kadar zor olacağını ifade ederek "Diğer şeylerin annem için çok daha kolay olmasını istiyorum. Onun bir sürü şeyle uğraşmasını istemiyorum. Dört depolama ünitesinin mobilyalarla dolu olmasını istemiyorum” ifadelerini kullandı.

kanserle-savasan-dunyaca-unlu-oyuncu-esyalarini-satisa-cikardi.jpg

52 yaşındaki yıldız oyuncu Shannen Doherty, başına bir şey gelmesi ihtimaline karşı önlem olarak, zaman içinde biriktirdiği antikaları ve diğer eşyaları bağışlamak veya satmak niyetiyle eşyalarını ayırmaya başladığını sosyal medya hesabından duyurdu.

kanserle-savasan-dunyaca-unlu-oyuncu-esyalarini-satisa-cikardi-001.jpg

“GERÇEKTEN ZOR VE DUYGUSALDI”
Son günlerde evinde yaşama ve atları besleme arzusundan vazgeçmeye karar verdikten sonra eşyalarını toplamak için Tennessee'deki evine gittiğini ifade eden Shannen Doherty, “Gerçekten zor ve gerçekten duygusaldı. Çünkü bir dereceye kadar bu mülkü inşa etme, kendime ve anneme bir ev koyup ahırı genişletme hayalimden vazgeçtiğimi hissettim. Toplanıyordum ve ağlamaya başladım… Bir hayalden vazgeçiyormuşum gibi hissettim ve bu benim için ne anlama geliyordu? Bu hayattan vazgeçtiğim anlamına mı geliyordu? Bu havlu attığım anlamına mı geliyordu?” şeklinde konuştu.