Kendi Düşen Ağlamaz oyuncuları kimler? TRT 1 Kendi Düşen Ağlamaz nerede çekiliyor?

TRT 1’in sevilen dizisi Dilek Taşı ilk bölümü ile seyirciden tam not almayı başardı. Romantizm ve komedi bir arada sunulduğu Kendi Düşen Ağlamaz oyuncuları kimler? Perşembe akşamları ekrana gelen Kendi Düşen Ağlamaz nerede çekiliyor? İşte detaylar…

Kendi Düşen Ağlamaz oyuncuları kimler? TRT 1 Kendi Düşen Ağlamaz nerede çekiliyor?

TRT 1’in yaz dizisi Kendi Düşen Ağlamaz yeni bölümleri ile ekran yolculuğuna devam ediyor. Yaz sezonuna damga vuran dizi Perşembe akşamları seyirci karşısına çıkıyor. Eylül Tumbar ve Enes Koçak’ın başrollerini paylaştığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi romantik komedi türünde ilerliyor. ülbike Sonay Üte ile Tuna Kıygı'nın senaryosunu kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak ile İnci Balabanoğlu üstleniyor.

Kendi Düşen Ağlamaz oyuncuları kimler?

Yapımcılığını NGM Yapım'ın üstlendiği Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin oyuncu kadrosunda genç ve yetenekli isimler yer alıyor. Hakan Yılmaz, Hivda Zizan Alp, Serhan Onat bulunuyor. Prensesler gibi büyüyen güzeller güzeli Alize ile hayatın her türlü çilesini çekmiş, hayalleri elinden alınmış bıçkın delikanlı Serkan’ın bir kaza sonucu tanışmasıyla başlar her şey. Alize’nin doğum gününde hayatına giren Serkan, Alize’ye hayatın bir armağanı mı olacak, yoksa onun en büyük sınavı mı olacak? Babasının evleneceğini öğrendiğinde ona ders vermek için küçük, minicik bir oyun oynamak isteyen Alize, başına geleceklerden habersizdir. Kendini bir anda bambaşka bir hayatın içinde bulan Alize’nin önünde artık iki yol vardır. Ya oyunu, yeni kurallarına göre oynayacak ya da havlu atacaktır.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde kim kimdir?


Hakan Yılmaz - Nurettin Soner
Selen Soyder - Sinem Devran
Eylül Tumbar - Alize Soner
Enes Koçak - Serkan Bıçakçı
Berat Yenilmez - Kadir
Hivda Zizan Alp - Serap Bıçakçı
Yonca Şahinbaş
Serhan Onat - Alp Demirkan
Sema Çeyrekbaşı
Yiğit Kalkavan - Rıdvan
Sait Genay
Beste Yaralı
Çağla Boz - Tuğçe
Yiğit Kaan Yazıcı


Kendi Düşen Ağlamaz dizisi nerede çekiliyor?

TRT 1 ekranında seyirci karşısına çıkan Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştiriliyor. İstanbul’un Beykoz ilçesinde ana set kurulumu yapılıyor. Özel sahnelerin çekildiği bölümler için ise Silivri ve Kumburgaz ilçeleri tercih ediliyor.