Kendisinden büyük bir adama kaçtı! İzleyicileri adeta çileden çıkardı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine şaşırtan bir olay yaşandı. 18 yaşındaki Lamia'yı ailesi bulmak için Müge Anlı'ya başvurdu. Ailesinin yanından yaşça büyük bir adama kaçan 18 yaşındaki Lamia bulundu.

Kendisinden büyük bir adama kaçtı! İzleyicileri adeta çileden çıkardı

Yayında ailesine kavuşan Lamia'nın açıklamaları herkesi şoke ederken Müge Anlı'nın ikna çabaları boşa çıktı.

kendisinden-buyuk-bir-adama-kacti-izleyicileri-adeta-cileden-cikardi.jpg

ÇALIŞTIĞI DÜKKANIN SAHİBİYLE KAÇTI

Müge Anlı'nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında her hafta farklı bir konu işleniyor. Müge Anlı'nın programına katılan Naile Sayınkarakaya, 18 yaşındaki kızı Lamia Sayınkarakaya'nın 46 yaşındaki bir kişi tarafından kaçırıldığını iddia etti ve yetkililerden yardım istedi. Üniversite sınavına hazırlanırken çalışmaya başlayan Lamia'nın çalıştığı dükkanın sahibiyle kaçtığı iddia edildi. Annesi canlı yayında kızına sesleniş yaptı.

kendisinden-buyuk-bir-adama-kacti-izleyicileri-adeta-cileden-cikardi-001.jpg

MURAT’I SEVİYORUM

Kızının kaybolmasıyla alakalı anne Naile şunları ifadeleri kullandı: "Kızım Lamia, 22 Nisan'da evimizden ayrıldı. 47 yaşındaki Murat adlı kişi, kızımı yanında alıkoyuyor. Kızıma ulaşamıyorum, hiçbir şekilde. Kızım evden ayrılırken, 'Anne, sizin başınızı belaya sokmak istemem." Genç kız Müge Anlı ve ekibinin çalışmalarıyla hızlı bir şekilde bulundu. Yayına gelen Lamia, Murat ile birlikteliğini önce kabul etmedi. Sonra ailesinden bu konuda anlayış istedi. "Murat'ı seviyorum ve bunu kabullenmelerini istiyorum" şeklinde konuşan Lamia, Müge Anlı'nın ikna çabalarınıda yanıtsız bıraktı. Lamia, "Hataysa bile hata olduğunu yaşayıp görmek istiyorum" dedi. Geçtiğimiz bölümde telefon bağlantısında 37 yaşında olduğunu söylediği Murat'ın bugün 35 yaşında olduğunu dile getiren Lamia'ya annesi karşı çıktı. Murat'ın 50 yaşında olduğunu iddia etti. Aynı zamanda Müge Anlı, bu kişinin uyuşturucu madde ile ilgili konularda sabıkası olduğunu da genç kıza anlatmak için büyük çaba gösterdi. Lamia, Murat'ın uyuşturucu madde kullanmadığını ve kendisinin de bu işe bulaşmadığını iddia etti. Arabada bulunan maddenin ise başkasının olduğunu dile getirdi.