Kocam beni tam 8 kadınla aldattı

Hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan Nur Viral'in programında işlenen konular ve programdaki itiraflar sık sık sosyal medyanın gündeminde yerini almaya devam ediyor.

Kocam beni tam 8 kadınla aldattı

Aile Terapisti ve Danışmanı Serhat Yabancı'nın konuk olarak katıldığı programa gelen bir itiraf ağızları açık bırakmaya yetti. Nur Viral duydukları karşısında kendini oldukça zor tuttu. Nur Viral'in sunumuyla Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Hayatta Her Şey Var programı her bölümüyle sosyal medyanın gündemine konu olmaya devam ediyor. Programa gelen itiraflar ve canlı yayında yapılan yorumlar izleyenleri şaşkına çevirmeye yetiyor.

kocam-beni-tam-8-kadinla-aldatti.jpg

İTİRAFLAR HER BÖLÜME DAMGA VURMAYA DEVAM EDİYOR
Nur Viral'e bazı günler uzman isimler eşlik ediyor ve aile ilişkilerini yorumlamaya devam ediyorlar. Aile Terapisti ve Danışmanı Serhat Yabancı'nın konuk olarak katıldığı son bölüme gelen bir itiraf yine programa damgasını vurmayı başardı.

kocam-beni-tam-8-kadinla-aldatti-001.jpg

NUR VİRAL ERKEKLERE SESLENDİ

19 senedir evli olduğunu dile getiren bir kadın 'kocam beni 17 yılda sekiz kadınla aldattı' ifadelerini kullanınca Nur Viral kendini tutamadı. Nur Viral “erkeklere buradan sesleniyorum. Evdeki kadına hiç acımıyor musun? 17 yılda sekiz kadınla aldatıyorsun sekiz ayrı kadınla cinsellik yaşıyorsun. Sekiz ayrı kadından aldığın mikrobu getiriyorsun çocuklarının annesine bırakıyorsun. Bu kadın hastalandığında hesabını kimden soracak?' ifadeleriyle sert tepki gösterdi.