Kurtlar Vadisi geri dönüyor haberlerine ilk ağızdan yanıt geldi

Kurtlar Vadisi dizisinin yeni bölümleriyle Exxen'de yayınlanacağı söylentisi seyircileri oldukça heyecanlandırmıştı.

Kurtlar Vadisi geri dönüyor haberlerine ilk ağızdan yanıt geldi

Kısa sürede gündem olan bu söylentilerin sonrasında yapım şirketinden yanıt gecikmedi. Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca ve Gürkan Uygun gibi usta oyuncuların kadrosunda yer aldığı Kurtlar Vadisi dizisinin yeni bölümleriyle Exxen'de yayınlanacağı ileri sürülmüştü. Kısa sürede gündem yaratan iddiaya yapım şirketinden yalanlama geldi.

kurtlar-vadisi-geri-donuyor-haberlerine-ilk-agizdan-yanit-geldi.jpg

İDDİALAR GÜNDEM YARATTI

Türk televizyon tarihine damgasını vuran dizinin Kurtlar Vadisi Kaos adıyla yeniden çekileceği ve Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'de izleyiciyle buluşacağı iddia edilmişti.

kurtlar-vadisi-geri-donuyor-haberlerine-ilk-agizdan-yanit-geldi-001.jpg

YAPIM ŞİRKETİNİN AÇIKLAMASI

Söz edilen bu iddianın sonrasında sosyal medya üzerinden açıklama yapan dizinin yapım şirketi Pana Film, şu ifadeleri kullandı: “Yakın zamanda birtakım internet haber sitelerinde yapılan haberler ve sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlar neticesinde aşağıdaki açıklamayı yapma gereği hasıl olmuştur. Yapılan haberler ve paylaşımlarda Kurtlar Vadisi dizisinin yeni bölümleri ile ekranlara döneceği, oyuncu kadrosunun ve yayınlanacağı platformun belirlenmiş olduğu şeklinde ibareler yer almaktadır. Öncelikle ve önemle belirtmek isteriz ki yapılan haberler ve paylaşımlar gerçeği yansıtmamaktadır. Konuyla alakalı tekzip ilgililerine iletilmiştir. Kurtlar Vadisi dizisinin ekranlara döneceği zaman, kadro ve platform hakkındaki haberleri ve gelişmeleri kaynağından öğrenmek adına sadece yapımcı olan şirketimizin ve Necati Şaşmaz'ın yapacağı açıklamaları dikkate almanızı rica ederiz” ifadeleri kullanıldı.