MasterChef All Star’ın iddialı bir isim daha veda ederek geceye damga vurdu

MasterChef All Star'ın geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümünde Batuhan, Esra, Ayaz, Tolga Hasan, Dilara, Eren arasında eleme heyecanı doruklarda yaşandı.

MasterChef All Star’ın iddialı bir isim daha veda ederek geceye damga vurdu

İki aşamalı oyunun ardından yarışmaya veda eden isim ise Ayaz oldu. Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri üyeliğini üstlendiği MasterChef All Star, geçtiğimiz akşam eleme bölümüyle ekranlarda heyecan dolu anlar yaşattı. Esra, Eren, Tolga, Hasan, Dilara, Batuhan ve Ayaz arasında yapılan elemede “Ayaz” hayallerine veda etti.

masterchef-all-starin-iddiali-bir-ismi-daha-veda-ederek-geceye-damga-vurdu.jpg

AYAZ YARIŞMAYA VEDA ETTİ

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star, geçtiğimiz akşam eleme bölümüyle ekranlarda heyecan dolu anlar yaşattı. Tolga, Dilara, Esra, Ayaz, Batuhan, Eren ve Hasan arasında yapılan oyunun ardından Ayaz yarışmaya veda etti.

masterchef-all-starin-iddiali-bir-ismi-daha-veda-ederek-geceye-damga-vurdu-001.jpg

YAPILMAMASI GEREKEN BİR HATA YAPTI

Yarışmacılar ilk etapta şeflerin verdiği kereviz ve damla sakızı ile en yaratıcı ve lezzetli yemekleri yapmak için ter döktü. 45 dakikalık sürenin sonrasında tabağını hazırlayan Ayaz, yasak olmasına rağmen tabağına müdahalede bulundu. Hatasından ötürü tabağı değerlendirmeye alınmayan Ayaz, ikinci etaba kalmış oldu. İlk oyunun sonunda lezzetli yemekler yapan Eren, Hasan ve Dilara yarışmaya devam etme hakkını kazanmış oldu. İkinci tura kalan Tolga, Batuhan, Esra ve Ayaz, Mehmet Şef'in dana yanağı tabağını yapmak en iyi şekilde yapmak için ter döktü. Gecenin sonunda en başarılı yemeği yapan isim Tolga oldu. Son ikiye kalan Batuhan ve Ayaz'dan en başarısız tabağını yapan isim Ayaz oldu. İlk turda da olmaması gereken bir hata yapan sevilen yarışmacı Ayaz, şeflerin ortak kararıyla MasterChef All Star'ın hayallerine veda eden ismi oldu.