MasterChef başlıyor! Fragmanda damga vuran anlar yaşandı

Tv8'in sevilen ve büyük bir heyecanla beklenen fenomen yarışması MasterChef Türkiye 2024 heyecanı bugün başlıyor.

MasterChef başlıyor! Fragmanda damga vuran anlar yaşandı

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri koltuğunda oturduğu yarışmanın yeni tanıtımı sosyal medyayı adeta salladı. Fragmana eski şampiyon Metin Yavuz'un bağlanıp favori ismini söylediği anlar ise damga vurmayı başardı.

masterchef-basliyor-fragmanda-damga-vuran-anlar-yasandi.jpg

ESKİ ŞAMPİYON METİN TELEFONLA BAĞLANDI
MasterChef 2024 yeni sezon heyecanı bugün start veriyor. Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüriliğinde her sene büyük bir dikkatle takip edilen MasterChef’in yeni sezon tanıtımı yine sosyal medyada büyük ilgi görmeyi başardı. Birbirinden farklı tarzda yarışmacıların olduğu MasterChef Türkiye fragmanına eski şampiyon Metin Yavuz'un bağlandığı anlar ise damga vurmayı başardı. Metin Yavuz o yarışmacıyı görünce dayanamadı ve Somer Şef'le yaptığı telefon konuşması dikkat çekti. Metin Yavuz; “Şef ben hiç hayatımda böyle kumar hiçbir şey oynamadım. 1 milyon basarım garanti. Finalde şampiyon olacak” ifadelerini kullandı. Tanıtımdaki bu anlar kısa sürede sosyal medyada viral olmayı başardı. MasterChef Türkiye için sosyal medyada; 'Bu sene aşırı heyecanlı olacağa benziyor', 'Yarışmacılar çok iyi', 'Bakalım kim birinci olacak' şeklinde yorumlar yapıldı.

masterchef-basliyor-fragmanda-damga-vuran-anlar-yasandi-001.jpg

Geçtiğimiz yıl, All Star konsepti ile yayınlanan MasterChef Türkiye'de Tahsin ve Esra finale çıkmıştı. Heyecan dolu gecede Esra Masterchef All Star 2023 şampiyonu olarak kupayı kaldırmayı başarmıştı.