Müge Anlı nereli, kaç yaşında? Müge Anlı eşi kim boşandı mı çocuğu kim?

Müge Anlı nereli? Müge Anlı kaç yaşında? Müge Anlı kiminle evli? Müge Anlı çocuğu var mı? ATV fenomen programını sunan Müge Anlı nereli? Müge Anlı boşandı mı evli mi?

Müge Anlı nereli, kaç yaşında? Müge Anlı eşi kim boşandı mı çocuğu kim?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla ünlenen Müge Anlı hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Müge Anlı evli mi? Müge Anlı eşi kim? Müge Anlı çocuğu var mı boşandı mı sorusu cevap arıyor.

Müge Anlı kimdir?

Müge Anlı 1973 İstanbul doğumlu. Türk televizyon sunucusu ve gazeteci.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı.

Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı.

Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.

Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

Özel hayatı

2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

2022 yılında Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi.

Müge Anlı boşandı mı?

Müge Anlı, 2022 yılında evlendiği Şinasi Yüzbaşıoğlu ile halen evli ve boşanmadı.

Müge Anlı kızı kim?

Müge anlı'nın Burhan akdağ'dan kızı Lidya Müge Akdağ isimli kızı bulunuyor.