Müge Boz’un Kızı Vina’nın Neşeli Halleri

Güzel oyuncu ve sunucu Müge Boz ve basketbolcu eşi Caner Erdeniz küçük kızları Vina ile görüntülendi.

Müge Boz’un Kızı Vina’nın Neşeli Halleri

Havaların ısınmasıyla kendilerini dışarı attıklarını ifade eden gözde çift basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Magazin muhabirleriyle adeta sohbet eden genç çift Kuruçeşme’de görüntülendi. Önce yürüyüş yaptıklarını ifade eden çift sonrasında da güzel bir aile kahvaltısı yaptıklarını açıkladı.

Müge Boz ve Caner Erdeniz’in küçük kızları Vina’nın samimi ve eğlenceli halleri de objektiflere yansıdı. Müge Boz’un bir tatil firmasıyla yapmış olduğu reklam filminde eşi ve kızı Vina’nın da yer alması oyuncunun hayranları tarafından oldukça beğeni almıştı. İşi ile ön planda yer almak istediği her fırsatta dile getiren güzel oyuncu uzun zamandır da ekranlarda uzakta kaldı. Kendi istediği gibi bir işin çıkmadığını açıklayan güzel oyuncu setleri özlediğini de belirtti.

Dizide Rol Almak İstiyorum

Güzel ve başarılı oyuncu Müge Boz uzun zamandır televizyon dizilerinde yer almıyor. İçine sinen bir dizide rol almayı çok istediğini ifade eden başarılı isim şuana kadar böyle bir teklifin yapılmadığını da içtenlikle açıkladı. İki adet sinema filmi yaptığını da ifade eden güzel oyuncu depremden dolayı bu filmlerin gösteriminin geciktiği belirtti. Ekranlarda yer almayı çok özlediğini belirten güzel oyuncu istediği bir rol olursa kabul edeceğini de ekledi.

62c0405c86b247155c678413.webp

Sosyal medyada oldukça popüler olan ünlü çift küçük kızları Vina’nın neşeli hallerini de fotoğraf olarak paylaşmaya devam ediyor. Eşi basketbolcu Caner Erdeniz ile mutlu bir evlilik sürdüren Müge Boz çok mutlu olduklarını da ayrıca ekledi. Kuruçeşme’de kahvaltı çıkışı objektiflere yakalanan genç çiftin keyifli halleri de oldukça beğeni topladı.

Vina ile Keyifli Bir Gün

Müge Boz ve eşi Caner Erdeniz geçen gün sabah saatlerinde mekan çıkışı objektiflere yansımıştı. Keyifli halleriyle oldukça pozitif enerji yayan Müge Boz, eşi Caner Erdeniz ve küçük kızları Vina yürürken görüntülendi. Güzel bir sohbet havasında soruları yanıtlayan Müge Boz kahvaltılarını yaptıklarını ve evlerine dönmek için yola çıktıklarını da içtenlikle magazincilerle paylaştı.

Önceki ve Sonraki Haberler