Murat Övüç kendisini çekenlere saldırdı

Hem paylaşımları hem de lüks yaşantısıyla adından sık sık söz ettiren Murat Övüç pırlanta tasarımcısı sevgilisiyle 16 yıldır birlikte olduğunu ifade ederek fotoğrafını çeken birine çok para ödediğini itiraf etmişti.

Murat Övüç kendisini çekenlere saldırdı

Övüç şimdi de gizlice fotoğraf çeken iki kızı dövdüğünü dile getirdi. Oğlunun nişanında 2 kilo altınla giden fenomen Murat Övüç özel hayatıyla gündemden düşmek bilmiyor. Hayatında bir adam olduğunu dile getiren ve kendisinden 'kral' diye bahseden Övüç ilginç açıklamalarda bulunmuştu.

murat-ovuc-kendisini-cekenlere-saldirdi.jpeg

“DAYAK ATTIM SAÇLARI ELİMDE KALDI”
Fenomen; '16'ncı yılımız dolacak bu sene hayatımda biri var zaten. Benim onunla tek bir karemi hiç kimse yakalayamadı. Geçen sene çok önemli bir tatil köyünde biri bizi gizli çekti. Çok ciddi bir para verip kayıtları aldırdık' şeklinde konuşmuştu. Murat Övüç son paylaşımında ise kendisinin gizlice fotoğrafını çeken iki kızı uyardığını dile getirdi. Fenomen "Bir cafede iş adamı bir abimle iş konuşuyoruz, ciddi anlamda, iki tane kzı kenarda duruyorlar gizli gizli beni çekiyorlar. Lütfe çekmeyin iş görüşüyoruz dedim, biz sizi çekmiyoruz dediler. Bu sefer camın arkasından diğer arkadaşı oradan çekiyor. Kızların saçları elimde kaldı. İkisine de dayak attım. Şimdi gidin beni şikayet edin" ifadelerini kullandı.

murat-ovuc-kendisini-cekenlere-saldirdi.jpg

MURAT ÖVÜÇ KİMDİR?

Instagram hesabından paylaştığı birbirinden komik videolarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Murat Övüç, 1968 yılında Van'da dünyaya gelmiştir, aslen Vanlı'dır. 5 kardeşten en küçüğü olan Övüç, yardımsever yapısıyla da sevenlerinin gönlüne taht kurmayı başardı. Tarot falı bakıp, yaşam koçluğu da yapan Murat Övüç, Pertevniyal Lisesi'nde eğitim gördükten sonra, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu.