Nagihan Karadere; Yunus Emre’yi normalleştirmeyin ruh sağlığı yerinde değil

Adada sorunlar yaşadığı Yunus Emre'nin Survivor'dan elendiğini gören Nagihan Karadere, "Ruh sağlığı yerinde olmayan kişi yüzünden ölümden döndüm.

Nagihan Karadere; Yunus Emre’yi normalleştirmeyin ruh sağlığı yerinde değil

Ayrıca pis müptezel krizlere girip beni darbetti" sözleriyle her şeyi ifşa etti. Survivor All Star'ın geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümünde elemeye kalan Yunus Emre, finale günler kala hayallerine veda etti. Yunus Emre ile adada sorunlar yaşayan Nagihan Karadere ise sosyal medya hesabından arka arkaya paylaşımlar yaparak adada yaşananları anlattı.

nagihan-karadere-yunus-emreyi-normallestirmeyin-ruh-sagligi-yerinde-degil.jpg

Karadere "İntikam almayı sevmem ama ödeşmek adettendir" notunu yazdı. Yunus Emre'nin hatasından ötürü geçirdiği jet ski kazasından bahseden Karadere "Ben jet ski kazasında canımdan oluyordum. Kaza bilinçsiz şekilde ya da hatayla yapılır. Benim yaşadığım hatayla ya da bilinçsiz şekilde olan normal bir kaza değildi. Ben saliseler farkıyla ölümden döndüğüm halde herkes işin dalgasında... Verilmiş sadakam varmış ki Allah yüzüme baktı. Beni evladıma bağışladı. Şu anda ikinci hayatımı yaşıyorum. Ruh sağlığı yerinde olmayan biriyle bir sezon bitirdim ki çok şükür sağ salim evime döndüm. Aileme ve sevdiklerime dönebildim. Uzaktan davulun sesi kulağa hoş gelirmiş. Normalleştirmeyin şunu yok kalbi temiz, melek vs... Kalın bakalım aynı ortamda 'can güvenliğim yok' diyerek ortalığı ayaklandırırsınız" şeklinde konuştu. Yunus Emre tarafından tehdit edildiğini de ifade eden Nagihan, "Aslında herkes her şeyin farkında böyle müptezeller yüzünden canımdan oluyordum. Allah beni korudu ve evladıma bağışladı. Çok şükür bundan daha ötesi yok. Patolojik bir vaka olduğuna yemin edebilirim. Bir de bana her fırsatta pişkin pişkin işim yarıda kaldı seni öldüremedim diye imalarda bulunuyor ve tehditler savuruyordu. En son düello gecesi illa yarım bıraktığım işi tamamlattıracak bana diye kayıtlar altında olan söylemi de var. Hep duymazdan, görmezden geldim. Göz teması dahi kurmamaya çalıştım ama sonuna kadar sabrettim. Bu adam sağlıklı biri değil ve çok acil bir şekilde tedavi altına alınmasına gerekir."

nagihan-karadere-yunus-emreyi-normallestirmeyin-ruh-sagligi-yerinde-degil-001.jpg

Karadere, daha sonra yaptığı bir paylaşımda Yunus Emre tarafından darbedildiğini iddia ederek "Ayrıca darp olayı da var ona hiç girmiyorum bile elim bandajlı gezdiğim zamanlar ciddi bir olay yaşadık pis müptezel krizlere girdi darp etti beni bol küfürler tabii bende altta kalmadım" ifadelerini kullandı.