Nihal Candan’ın evli olduğu ortaya çıktı

Suç örgütüne üye olma, suç ötgütü kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından kardeşi Bahar Candan'la hapse giren Nihal Candan'ın 4 ay önce evlendiği ancak nikahla ilgili hiç paylaşım yapmadığı gün yüzüne çıktı.

Nihal Candan’ın evli olduğu ortaya çıktı

Suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, suç örgütüne üye olma, kurma suçundan gözaltına alınan Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Tutuklandığını duyunca sinir krizi geçiren Nihal Candan'ın bir süre önce dünyaevine girdiği ortaya çıktı.

nihal-candanin-evli-oldugu-ortaya-cikti.jpg

GÜNDEMDE BOMBA ETKİSİ YARATACAK

Dilan Polat ve Engin Polat'ın tutuklanmasının hemen sonrasında Bahar ve Nihal Candan kardeşler de suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından ötürü mahkemenin aldığı karara göre tutuklandı. İki kardeşten Nihal Candan tutuklandığını duyunca ağlayarak sinir krizi geçirdi. Nihal Candan'la ilgili ortaya çıkan gerçek ise magazin gündeminde adeta bomba etkisi yarattı.

nihal-candanin-evli-oldugu-ortaya-cikti-001.jpg

BİR İŞ ADAMIYLA EVLENDİĞİ ÖĞRENİLDİ

Show Haber'de yer alan bir habere göre, Nihal Candan 4 ay önce evlendi ama evliliğine dair tek bir paylaşımda bulunmadı. 28 Temmuz'da iş insanı Mehmet Faruk Çiçek ile nikah masasına oturan Nihal Candan'ın nikah görüntüleri de gün yüzüne çıktı. Çiftin nikah şahidi ise Candan kardeşlerin anne ve babası oldu. Mehmet Faruk Çiçek de gözaltı sürecinde evdeydi ve işlemlerden sonra serbest bırakıldı. Çiçek karısını bu süreçte yalnız bıraktı ve hiçbir anda yanında bulunmadı ve hiçbir açıklamada bulunmadı.