Oğlunun yönetmenliğini yaptığı erotik filmde oynamıştı! Bu sefer yaptığına inanamayacaksınız

Oyuncu ve model Elizabeth Hurley yine gündem olmayı başardı. Daha önce oğlunun erotik filminde rol almasıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu bu sefer de çırılçıplak soyundu.

Oğlunun yönetmenliğini yaptığı erotik filmde oynamıştı! Bu sefer yaptığına inanamayacaksınız

Austin Power: International Man of Mystery filmindeki rolüyle ün kazanan Elizabeth Hurley, aynı zamanda genç görünümü ve güzelliğiyle de ün kaznmış bir isimdir. 57 yaşındaki Hurley cesur pozlarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor.

oglunun-yonetmenligini-yaptigi-erotik-filmde-oynamisti-bu-sefer-yaptigina-inanamayacaksiniz.jpg

SOYUNARAK POZ VERDİ

58 yaşındaki ünlü oyuncu Elizabeth Hurley'in oğlu Damien'in yönettiği yeni bir erotik gerilim filmi olan “Strictly Confidential”de rol alması gündeme bomba etkisi yaratmıştı. Çıplaklık konusunda oldukça cesur olan ünlü isim yine şaşırtmadı. Ünlü isim bu sefer Tayland tatilinden pozlarını sosyal medya hesabından yayınladı. Saunaya girerken kusursuz vücudunu sergileyen Elizabeth Hurley yine hayranlarından beğeni toplamayı başardı. 58 yaşındaki ünlü oyuncu fit görünümü için beslenmesine oldukça dikkat ettiği gözlemleniyor. İşlenmiş gıdaların vücuda olan zararlarının farkında olduğu için çok fazla şeker, tuz ve yağ içeren besinler tüketmemeye özen gösteriyor. “Basit, doğal, kolay yiyecekler severim. Çok fazla kimyasal ve katkı maddesi içeren yiyecekleri gerçekten sevmiyorum. Yerel olarak yetiştirilen yiyecekleri yemeye çalışırım. Genellikle evde kendim pişiririm” ifadelerini kullanıyor.

oglunun-yonetmenligini-yaptigi-erotik-filmde-oynamisti-bu-sefer-yaptigina-inanamayacaksiniz-001.jpg

ELİZABETH HURLY KİMDİR?

Elizabeth Hurley, 10 Haziran 1965 tarihinde İngiltere'nin Basingstoke şehrinde doğan ünlü bir İngiliz oyuncu ve model. 58 yaşında olan ünlü model kariyerine moda dünyasında başlamış ve birçok ünlü marka için mankenlik görevini üstlenmiştir. Genç yaşta başarılı bir model olan Hurley, güzelliği ve zarafetiyle dikkat çekmiş ve moda dünyasında büyük bir popülerlik elde etmeyi başarmıştır.

oglunun-yonetmenligini-yaptigi-erotik-filmde-oynamisti-bu-sefer-yaptigina-inanamayacaksiniz-002.jpg