Ömer dizisinde senaryo sil baştan! Sürpriz ayrılık izleyiciyi üzecek

Star TV ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Ömer yeni sezonu ile izleyici karşısına çıkıyor. Sevilen dizide sürpriz bir veda yaşanacak.

Ömer dizisinde senaryo sil baştan! Sürpriz ayrılık izleyiciyi üzecek

Star TV ekranlarında Gökçe Bahadır, Barış Falay, Selahattin Paşalı, Merve Dizdar gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı Ömer dizisi yeni sezonu ile bomba gibi devam ediyor. Her hafta ilgiyle takip edilen dizinin yeni bölümlerinde sürpriz bir ayrılık yaşanacak. Ömer dizisinin senaryosu Sil Baştan değişecek. Bu ayrılık dizinin hayranlarını da bir hayli üzecek.

ÖMER DİZİSİNİN SENARİSTİ DEĞİŞİYOR

Son dakika haberine göre ekranlarda ilgi ile takip edilen dizilerden olan Ömer dizisinin yeni sezonunda senaristi değişiyor. Ömer dizisinde Senarist Gülizar Irmak ekibe veda etti. Dizinin bundan sonraki bölümünü Deniz Madanoğlu yazacak.

Fenomen Dizi yeni sezonda yeni oyuncuları ve farklı bir hikaye ile devam ederken 32. Bölümden itibaren senaryonun tamamen değiştiği öğrenildi. Cem Karaca'nın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Ömer'in babası Reşat Evlenme kararı alıyor. Ancak Ömer bu karara hiç de mutlu olmuyor ve babasına tepki gösteriyor. Diğer yandan Gamze ile Ömer arasındaki gerginlik de yeni bölümden itibaren tetiklenecek.