Puff Diddy’nin sevgilisine otelde şiddet uyguladığı görüntüler ortaya çıktı

Medyada adının sık sık şiddet, istismar, taciz ve cinsel saldırı gibi suçlarla anıldığı ABD'li ünlü şarkıcı Puff Diddy'nin eski kız arkadaşını otel koridorunda tekme tokat dövdüğü anlara ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri gün yüzüne çıktı.

Puff Diddy’nin sevgilisine otelde şiddet uyguladığı görüntüler ortaya çıktı

Ünlü şarkıcının görüntüler için otele 50 bin dolar ödemeyi teklif ettiği bilgisi paylaşıldı. ABD'li ünlü şarkıcı Sean Combs'un, bilinen ismiyle P. Diddy'nin, 2016 yılında o dönemki kız arkadaşı Cassie'ye şiddet uyguladığı görüntüler gözler önüne serildi. Görüntülerde Combs'un, bir otelde Cassie'yi kovalayıp vurarak yere fırlattığı ve tekmelediği anlar kameralara saniye saniye yansıdı.

puff-diddynin-sevgilisine-siddet-uyguladigi-goruntuler-ortaya-cikti.jpg

KAPÜŞONUNDAN SÜRÜKLEYEREK ODAYA GÖTÜRDÜ

Yarı çıplak halde otel koridorunda koşan ünlü rapçi, asansöre binmeye çalışan Cassie'yi yakalayıp vurdu ve yere fırlattı. Ardından ise yerde yatan kadını tekmelemeye başlayan ünlü şarkıcı, genç kadının kapüşonundan tutarak odaya kadar sürükleyerek götürdü.

puff-diddynin-sevgilisine-siddet-uyguladigi-goruntuler-ortaya-cikti-001.jpg

GÖRÜNTÜLERİN YAYILMAMASI İÇİN PARA TEKLİF ETTİ

Cassie geçtiğimiz yıl Combs'a tecavüz ve bir dizi başka suç işlediği iddiasıyla dava açmıştı. Fakat ikili, kasım ayında açıklanmayan bir meblağ karşılığında mahkeme dışında uzlaşma sağladı. Ünlü şarkıcının, şiddet görüntülerinin yayılmaması için otele 50 bin dolar ödemeyi teklif ettiği bilgisi verildi. Ortaya çıkan bu görüntülerle birlikte uzun süre birliktelik yaşayan çift tekrar gündemde yer almayı başardı.