Reynmen, Nusret'in mekanını beğenmeyince; Burayı kapat bence abi…

Yunanistan'a tatile giden şarkıcı Reynmen, Nusret Gökçe'nin mekanına yemek yemeye gitti.

Reynmen, Nusret'in mekanını beğenmeyince; Burayı kapat bence abi…

Şarkıcı mekandaki servisi beğenmeyince sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile veryansın etti. Reynmen, "Direkt sen burayı kapat bence abi" ifadelerini kullandı. Ünlü şarkıcı ve fenomen Reynmen sosyal medya paylaşımları ve Derdim Olsun, Ela ve Leila gibi şarkılarıyla tanınıyor.

reynmen-nusretin-mekanini-begenmeyince-burayi-kapat-bence-abi.jpg

“BURAYA BİR EL AT”
Asıl adı Yusuf Aktaş olan fenomen aynı zamanda açıklamaları ve sosyal medya paylaşımları ile magazin dünyasının da en sık konuşulan isimleri arasında yerini almaya devam ediyor. Ünlü şarkıcı tatil sezonunu açtı. Tatil için Yunanistan'a giden Reynmen, Nusret'in mekanına gitti. Şarkıcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla mekanda servisi beğenmediğini dile getirdi. İlk önce Instagram hesabında servisi beğenmediğini paylaşan Reynmen, Nusret'i de etiketleyerek isyan etti. Şarkıcı, "Abi maalesef servis çok kötü istersen buraya bir el at" notunu yazdı. Ünlü şarkıcı daha sonra yemekleri de beğenmemiş olacak ki yeni bir paylaşım ile Nusret'e "Hatta direkt sen burayı kapat bence abi" mesajını yazdı.

reynmen-nusretin-mekanini-begenmeyince-burayi-kapat-bence-abi-001.jpg

REYNMEN KİMDİR?
Sosyal medyada Reynmen adı ile bilinen Yusuf Aktaş, 1995 yılında İstanbul, Bağcılar'da hayata gözlerini açtı. Üç kardeşlerdir. Bir kardeşi ve bir de ablası bulunmaktadır. Babasının ismi Rahmi, annesinin ise Nasibe’dir. Reynmen, ilköğretimi Ahmet Kabaklı Okulu'nda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu'na nakil olmuş ve ilköğretimi orada bitirmiştir. Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ne yazılan Reynmen, oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak liseyi açıköğretimde tamamlamıştır.