Safir dizisinde bomba değişiklik! Oyuncu kadrosu güçleniyor…

ATV’nin yeni dizisi Safir heyecan ve gerilim dolu bölümleriyle seyirciden tam not aldı. Sevilen dizi oyuncu kadrosunu güçlendirerek yoluna devam etmeye hazırlanıyor. Peki, Ateş ve Feraye arasında neler olacak? Yaman’ın yeni planı nasıl ilerleyecek?

Safir dizisinde bomba değişiklik! Oyuncu kadrosu güçleniyor…

ATV ekranında seyirci karşısına çıkan Safir dizisi reyting oranları ile göz doldurmaya devam ediyor. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin çekimleri Kapadokya’da yapılıyor. Kapadokya’nın büyülü atmosferinin fon olarak kullanıldığı Safir dizisinin başrollerinde İlhan Şen, Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül yer alıyor. Muhteşem bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizi seyircinin kalbini fethetmeyi başardı. Safir son bölümü ile reyting listesinin zirvesine yerleşti.

Safir dizisine takviye

Ekranların yeni dizisi Safir’in senaristliğini Burcu Över üstleniyor. Usta senaristin dizinin ilerleyen bölümlerinde seyirciye sürprizler yapacağı öğrenildi. İki kardeşin aşk uğruna birbirinden kopuş hikayesinin de anlatıldığı dizi seyircinin dikkatini çekti. Özgün senaryosunu güçlü oyuncu kadrosuyla destekleyen Safir dizisine yeni takviyeler yapılacak. Sadece başrol oyuncularının hikayelerinin anlatıldığı bir dizi olmayacağı açıklanmıştı. Safir dizisindeki her karakterin farklı bir hikayesi bulunuyor.

safir-dizisi-kadrosu-oyunculari-ve-konusu-1690894142833.jpg

Safir’de Heyecan Dolu Aşk

Pazartesi akşamı ekrana gelen Safir son bölümünde Feraye’nin büyük bir çıkmaz içerisine girdiği anlar seyirciye aktarıldı. Feraye, Ateş ile evlenme kararını sorgulamaya başlamıştı. Yaman ile birlikte aynı çatı altında yaşamak istemeyen Feraye başka çözüm yolları bulmak istiyordu. Lakin, tüm çabalarına rağmen kaderin önüne geçemedi. Yaman’dan uzaklaşmak için yılana sarılan Feraye hayatının en büyük şokunu yaşadı. Cemile, Feraye’nin hamile olduğunu öğrendi. Bebeği öldürmek için harekete geçen Cemile, Feraye’yi bağ evine götürdü. Lakin, gerçekler ortaya çıktı. Feraya, Ateş ile evlenmekten başka şansının kalmadığını kabullendi. Yaman ise evlilik haberi karşısında sinir krizi geçirdi. Kapana kısıldığını hisseden Yaman, Feraye ile yüzleşerek gerçekleri öğrenmek istedi.

Yaman için yeni dönem başlıyor

Feraye’nin ağabeyi Ateş ile evleneceğini kabullenen Yaman ise bambaşka bir plan yaptı. Hayatını Feraye’nin mutsuzluğu üzerine kurmaya karar veren Yaman, kız isteme törenine geldi. Feraye ise Yaman’ın hareketlerinden şüpheleniyordu. Heyecanla beklenen Safir 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Safir 5. Bölümünde Feraye, Yaman’dan uzak durmaya çalışsa dahi geçmişin hatıraları yakasını bırakmayacaktı. Bebeği için hayata tutunmaya karar veren Feraye, Ateş’i daha yakından tanımaya başladı. Ateş’in dürüstlüğü ve şefkati karşısında şaşkınlığa uğrayacaktı. Ateş ise hiç beklemediği şekilde Feraye’ye karşı duygusal bir yaklaşım içerisinde bulunuyordu. Safir 5. Bölümünden itibaren oyuncu kadrosuna da yeni isimler katılacak. Safir yeni bölümünde heyecan ve gerilim dozu artacak.