Şahane Hayatım dizisi ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosu yıldızlar geçidi gibi…

FOX TV’nin yeni dizisi Şahane Hayatım yeni sezona damga vurmaya hazırlanıyor! Birbirinden önemli yıldızları oyuncu kadrosunda bulunduran Şahane Hayatım ne zaman yayınlanacak? Şahane Hayatım dizisinin konusu nasıl olacak? İşte detaylar...

Şahane Hayatım dizisi ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosu yıldızlar geçidi gibi…

Yaz tatili döneminin sona ermesiyle birlikte yeni sezon dizileri birer birer açılış yapmaya başladı. Reyting mücadelesi içerisinde ekrana tutunmaya çalışan diziler arasındaki rekabet ise yeni sezonda çok can yakacak. Sezonun en çok merak edilen dizileri arasında ise Şahane Hayatım yer alıyor. Ay Yapım’ın yeni dizisi için hiçbir masraftan kaçınılmadı. Her biri ayrı yıldız olan oyuncuların bir araya geldiği dizi yeni sezona damga vuracak. Kiralık Aşk, Ufak Tefek Cinayetler, Kuş Uçuşu gibi dizilerin senaristi Meriç Acemi tarafından senaryosu hazırlanan Şahane Hayatım dizisinin okuma provaları sona erdi. Bu hafta içerisinde sete çıkacak olan Şahane Hayatım dizisinin ne zaman yayınlanacağı ise seyirciler tarafından merakla araştırılıyor.

f3pdoojwuaa-wpg.jpg

Şahane Hayatım ilk bölümü ne zaman yayınlanacak?


İstanbul’da çekimleri gerçekleştirilecek olan Şahane Hayatım dizisinin okuma provaları gerçekleştirildi. İlk kez bir araya gelen zengin oyuncu kadrosu senaryoyu okuması yaparak yeni dizilerine hazırlandı. Senarist Meriç Acemi’nin de katıldığı okuma provalarında yönetmen Çağrı Bayrak da yer aldı. Başrollerini Hilal Altınbilek ve Onur Tuna’nın paylaşacağı Şahane Hayatım dizisi Salı günü sete çıkacak. Şahane Hayatım dizisinin bir an önce ekrana gelmesi planlanıyor.

635x635-1683236773219.jpeg

FOX TV yönetimi yeni sezon da en çok önem verdiği dizinin erken açılış yapmasını istiyor. Bu yüzden çekimler başladıktan sonra tanıtım bölümün yayınlanması bekleniyor. Şahane Hayatım ne zaman başlayacak sorusuna yanıt ise Ay Yapım cephesinden geldi. Sezonun iddialı dizisi Şahane Hayatım Eylül ayının son haftasında ekran yolculuğuna başlayacak. Şahane Hayatım dizisinin Cuma akşamları ekrana gelmesi gündeme geldi. Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti ile reyting mücadelesi vermesi planlanan dizinin yayın günü tanıtım bölümünde açıklanacak.

nesrin-cavadzade-001-79076-7849458.jpg

Şahane Hayatım Oyuncu Kadrosu


FOX TV’nin yeni dizisi Şahane Hayatım oyuncu kadrosunda birbirinden önemli ve yıldız isimler yer alıyor. Hilal Altınbilek ve Onur Tuna’nın partner olarak karşımıza çıkacağı dizinin kadrosunda Yiğit Özşener, Serkan Keskin ve Gökçe Eyüboğlu bulunuyor. Şahane Hayatım oyuncu kadrosuna en son katılan isimler ise Sumru Yavrucuk ve Nesrin Cavadzade oldu. Özellikle Nesrin Cavadzade’nin kadroya katılması dizinin daha çok merak edilmesini sağladı. Güzel oyuncu seyirci karşısına Melisa karakteri ile çıkacak. Sumru Yavrucuk ise Aysel karakterine hayat verecek.

s-7750ee0f355c8e88343a507e6e316ff114d8a048.webp

Hilal Altınbilek’in canlandıracağı Şebnem ile Aysel arasında büyük bir savaş başlayacak. Aysel, Şebnem’in kayınvalidesi olacak. Bir süredir Aysel rolü için farklı oyuncular ile görüşme yapan Ay Yapım son kararını verdi. Sumru Yavrucuk’un kadroya katıldığı açıklandı. Aysel ve Melisa arasında Şebnem’e karşı ittifak kurulacak. Entrika, gerilim ve ihanet temalarının işleneceği Şahane Hayatım dizisi için geri sayım devam ediyor.