Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ Hakkındaki İddialara Cevap Verdi

Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ'un düşük reytinglerle karşılaşması ve iddia edilen yüksek ücret hakkında yapılan haberlere ilişkin sorulara yanıt verdi.

Sarıkaya, araştırmaya ilişkin yorumdan kaçınmaktan kaçındı ve herkesin kendi işlerine odaklanması gerektiğini belirtti. İşletmenin sadece kendi bilgisayarlarına odaklandığını vurgulayan Sarıkaya, konuya ilişkin yorum yapmanın gereksiz olduğunu ifade etti.

Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte "Aile" dizisinde rol aldığı sıradaki düşük reytingler ve iddia edilen yüksek ücret hakkında yapılan haberlerin canavarı olduğunu söyledi. Sektörde böyle bir düzenlemeye inandığını söyleyen Sarıkaya, konu hakkında soruyu yanıtlıyor rahatsız ettiğini ifade etti.

Bu şekilde konuşmanın devam etmesinin gereksiz düşünen olduğu Sarıkaya, profesyonel bir tavır sergileyerek konu hakkında herhangi bir yorumdan kaçınındı. İşletmenin sadece kendi işlerine odaklanarak başarılı olmak istediğini vurgulayan Sarıkaya, işindeki başarının önceliği olduğunu belirtti.

01-stfd.webp

Serenay Sarıkaya, ‘’Benim İçin Önemli Olan İşimi Doğru Yapmak’’

Serenay Sarıkaya, soruların devam etmesi üzerine "Ben bu konularda konuşmaktan hoşlanmıyorum. Benim için önemli olan işimi doğru yapmak ve hakkımı almak. Oyunculuk mesleğinin her zaman önceliği iş yapmak ve yapacağı işi en iyi şekilde yapmaktır." diyerek konuyu kapatmak istedi.

Bu açıklamalarıyla Serenay Sarıkaya, sektördeki ücret ve ödeme konularının her zaman hassas bir konu olduğunu ve herkesin hakkını alması gerektiğini vurgulamış oldu. Ayrıca, bu tür iddiaların asılsız olabileceğini ve birçok faktörün ücretlendirmeyi etkileyebileceğini de ima etti.

Serenay Sarıkaya, ‘’İddialar Sadece Spekülasyonlardan İbaret’’

Serenay Sarıkaya geçtiğimiz günlerde sektördeki ünlülerin maaşları konusunda süregelen tartışma hakkında konuştu. Bu tür söylentilere inanmadığını ve bunları tartışmamayı tercih ettiğini belirtti. Sadece kendisi adına konuşabileceğini ve böyle bir şey yaşamadığını ekledi. Ona göre kişinin mesleğinin getirisi dışında bir şeyden bahsetmesi doğru değil.

Bir oyuncu olarak Sarıkaya'nın bu konudaki duruşu, sektördeki ünlü isimlerin ücretleri konusunda ortaya çıkan çeşitli tartışmalar göz önüne alındığında anlaşılabilir. Ancak, bu tür iddiaların sadece spekülasyon olduğuna ve gerçeği yansıtmadığına kesinlikle inanıyor. Son zamanlarda Sarıkaya'nın rol aldığı dizi düşük reytinglerle boğuşuyor ve yapımcılar tarafından iptal ediliyordu. Bu karar rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ'un maaşı hakkında dedikodulara yol açmıştı. Ancak Sarıkaya bu tartışmalara katılmamayı ve işine odaklanmayı tercih ediyor.

Bu haber toplam 119 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.