Sıla Doğu tahliye olduktan sonra Dilan diye bağırarak ağladı

Kasım ayında tutuklanan Dilan Polat'ın kardeşleri Sıla Doğu ve Can Doğu geçtiğimiz gün tahliye oldu.

Sıla Doğu tahliye olduktan sonra Dilan diye bağırarak ağladı

Cezaevinden çıkan Sıla Doğu, sinir krizi geçirerek "Dilan" diye haykırarak ağladı. Kara para aklama, suç örgütü kurma ve vergi kaçırma gibi suçlardan tutuklanan Dilan Polat'ın ablası Sıla Doğu hakkında tahliye kararı verildi. Sıla Doğu, cezaevinin önünde Dilan Polat'ın adını haykırarak ağladı.

sila-dogu-tahliye-olduktan-sonra-dilan-diye-bagirarak-agladi.jpg

DİLAN POLATIN ÇIKMADIĞINI ÖĞRENİNCE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ
Gazete Magazin'de yer alan bir habere göre, aylar sonra cezaevinden çıkan Sıla Doğu, kardeşi Dilan Polat'ın tahliye olmadığını öğrenince sinir krizi geçirdi. "Dilan" diye bağırarak ağlayan Sıla Doğu'yu çevresindekiler güçlükle sakinleştirdi.

sila-dogu-tahliye-olduktan-sonra-dilan-diye-bagirarak-agladi-001.jpg

Dilan ve Engin Polat çifti ile, aralarında Polatların kardeşi Sıla ve Can Doğu'nun da olduğu şahıslar hakkında geçtiğimiz gün aylık tutukluluk değerlendirmesi yapıldı. 4. Sulh Ceza Hakimliği, Dilan Polat, Engin Polat, Sezgin Polat, Ahmet Gün ve Alper Kürşat Polat'ın tutukluluğuna devam kararı verdi. diğer yandan aralarında Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu ve Can Doğu'nun da bulunduğu tutukluların ise tutuksuz yargılanması hükmünü verdi. Yaşanan gelişmenin ardından Sıla Doğu'nun avukatı Sibel Bozkulak, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı bir paylaşımda, "Müvekkilim Sinem Sıla Doğu hakkında tahliye kararı verilmiştir" şeklinde ifadeler kullandı.