Survivor Nefise’nin aşkını ilan ettiği Fanis’in başka biriyle aşk yaşadığı ortaya çıktı

Survivor All Star'da Nefise'nin Yunan takımında yer alan Fanis'e olan aşkını ilan etmesi uzun süre gündemde yerini korumuştu.

Survivor Nefise’nin aşkını ilan ettiği Fanis’in başka biriyle aşk yaşadığı ortaya çıktı

All Star'ın bitmesine rağmen Yunan takımında yarışma hala devam ediyor. Nefise, Fanis'in başka bir yarışmacıyla aşk yaşadığını öğrendi. Fanis'in başka bir yarışmacı ile samimi görüntüleri gün yüzüne çıktı. Aylardır büyük bir heyecanla takip ettiğimiz Survivor All Star'da geçtiğimiz günlerde final büyük bir heyecanla yaşandı. Ogeday'ın şampiyon olduğu final gecesiyle beraber Survivor 2024 yarışı son bulmuş oldu. Türk ve Yunan takımlarının beraber yarışmaları sebebi ile All Star bitmesine rağmen Türk yarışmacıların Yunan takımındaki görüntüleri hâlâ servis edilmeye devam ediyor.

survivor-nefisenin-askini-ilan-ettigi-fanisin-baska-biriyle-ask-yasadigi-ortaya-cikti.jpg

NEFİSE GÖRÜNTÜLERİN ARDINDAN TAKİP ETMEYİ BIRAKTI
Bu görüntülerde beklenmedik bir gelişme meydana geldi. All Star'da olduğu sürece Fanis'e aşkını ilan eden Nefise, Fanis'in başka bir yarışmacıyla aşk yaşadığı bilgisini aldı. Fanis'in Nefise'ye "Hayatımda kimse yok" demesine rağmen Xrysa Xatzigeorgiou ile samimi görüntüleri sosyal medyada adeta bomba etkisi yarattı. Nefise bu görüntüler sonrası "Eyvallah" yazan bir paylaşımda bulundu ve sosyal medya hesaplarından Fanis'i takip etmeyi bıraktı. Sosyal medyada ise; 'Erkeklerin hepsi aynı', 'Erkolar kapatılsın' şeklinde yorumlar yapıldı.

survivor-nefisenin-askini-ilan-ettigi-fanisin-baska-biriyle-ask-yasadigi-ortaya-cikti-001.jpg

Aylardır büyük bir heyecanla takip ettiğimiz Survivor All Star'da geçtiğimiz günlerde final büyük bir heyecanla yaşandı. Ogeday'ın şampiyon olduğu final gecesiyle beraber Survivor 2024 yarışı son bulmuş oldu. Türk ve Yunan takımlarının beraber yarışmaları sebebi ile All Star bitmesine rağmen Türk yarışmacıların Yunan takımındaki görüntüleri hâlâ servis edilmeye devam ediyor. Bu görüntülerde beklenmedik bir gelişme meydana geldi. All Star'da olduğu sürece Fanis'e aşkını ilan eden Nefise, Fanis'in başka bir yarışmacıyla aşk yaşadığı bilgisini aldı. Fanis'in Nefise'ye "Hayatımda kimse yok" demesine rağmen Xrysa Xatzigeorgiou ile samimi görüntüleri sosyal medyada adeta bomba etkisi yarattı. Nefise bu görüntüler sonrası "Eyvallah" yazan bir paylaşımda bulundu ve sosyal medya hesaplarından Fanis'i takip etmeyi bıraktı. Sosyal medyada ise; 'Erkeklerin hepsi aynı', 'Erkolar kapatılsın' şeklinde yorumlar yapıldı.