Survivor Pınar'ın eşi ve kardeşi adeta ateş püskürdü

Tansiyonun bir türlü düşmek bilmediği Survivor All Star'da Pınar'a fiziksel şiddet uygulayan Sema diskalifiye olmuştu.

Survivor Pınar'ın eşi ve kardeşi adeta ateş püskürdü

Pınar'ın kardeşi, kadına şiddete gülündüğünü ifade ederek “Empati yapamayacak kadar insanlıktan çıktığınız bildiğim için umarım bir gün çekirdek ailenizden birisi bunu yaşar da anlarsınız” ifadelerini kullandı. Pınar'ın eşi ise “Söz her zaman sahibine aittir. Küfürlerinizin şimdilik konuğu biziz” dedi.

survivor-pinarin-esi-ve-kardesi-adeta-ates-puskurdu.jpg

KADINA ŞİDDETE GÜLÜNÜYOR

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'da gerilim dolu anlarla mücadele devam ederken Sema ve Pınar arasında gerilim zirveye ulaştı. Sema, daha önce birçok kez tartıştığı Pınar'a şiddet uygulayınca yarışmadan diskalifiye oldu. Pınar'ın eşi ve kardeşi de günlerdir yaşanan kadına şiddete gülündüğünü ve sessiz kalındığını ifade ederek adeta ateş püskürdü.

survivor-pinarin-esi-ve-kardesi-adeta-ates-puskurdu-001.jpg

EŞİ VERYANSIN ETTİ

Pınar Saka'nın erkek kardeşi yaşanan şiddetten ötürü insanların gülerek alay etmesine oldukça tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından sitem dolu bir paylaşım yapan Hakan Saka şu ifadelere yer verdi: “Belli bir kesim hariç bütün ülke bir olmuş. Sosyal medyada etkileşim uğruna televizyonda bir kadına atılan tekmelere, yumruklara gülüyor. Sesimizi çıkarmayalım dedik ama sustukça yemediğimiz hakaret, küfür kalmadı ve sabrımız taştı. Bu konuyla eğlenen, 'oh iyi olmuş' diyen istisnasız herkes Türkiye'nin en büyük kanayan yaralarından biri olan 'Kadına şiddeti' şu anda alenen destekliyor. Empati yapamayacak kadar insanlıktan çıktığınız bildiğim için umarım bir gün çekirdek ailenizden birisi bunu yaşar da Pınar Saka'nın ailesinin ve sevenlerinin neler hissettiğini anlarsınız. Son olarak bu durumu meşrulaştırmaya çalışan herkesin attığı twit ve yorum inceleme altına alınıyor. Yazık bu millete” ifadelerini kullandı. Pınar'ın eşi Erhan Seçkin ise “Söz her zaman sahibine aittir. Küfürlerinizin şimdilik konuğu biziz. İleride ismimizi bile düşünerek hatırlayacağınız zamanda kim bilir hangi isimler konuk olacak. Ben devlet sanatçılığına, eşim de üst düzey yöneticilik hayatına devam edecek. Ama siz çekirdek çıtlarken yine birilerine küfürler yağdıracaksınız. Sizin yapınız bu, maalesef ki bundan besleniyorsunuz” şeklinde konuştu.