Survivor’da diskalifiye sinyali

Survivor All Star'ın geçtiğimiz akşam yayınlanan yeni bölümünde dokunulmazlık oyununda Yunus Emre ve Ogeday arasında bir kavga yaşandı.

Survivor’da diskalifiye sinyali

Konseyde Yunus Emre'nin sürekli kavga çıkarmasına tepki gösteren Acun Ilıcalı, “Sonunu getiremeyeceksin gibi duruyor” dedi. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2024 All Star'da tansiyon her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Dokunulmazlık oyununda mücadele eden Yunus Emre ve Ogeday arasında oyun sırasında kavga yaşandı. Konseyde konuşan Acun Ilıcalı ise Yunus Emre'ye sert bir şekilde tepki gösterdi.

survivorda-diskalifiye-sinyali-001.jpg

ZOR SAKİNLEŞTİRDİLER

Dokunulmazlık oyununda ter döken Yunus Emre, önüne çıkan Ogeday'aseet şekilde karşılık verdi. Ogeday ise “Ağlama oyna” deyince ikili arasında gerilim arttı. Oyun sonrası Ogeday'ın üzerine giden Yunus Emre, “Önümde senin gibi iskele babası vardı” şeklinde konuştu. Ogeday ise “Ben başkalarına benzemem. Terbiyeli ol. Burada böyle yapıp sonra köşede herkesten özür diliyorsun. Bana el kol uzatma işleri yemez. Ben bilerek önünde durmadım, senden özür dileyecektim ama sen hemen kötü söze başvurdun” ifadelerini kullandı. Yunus Emre'yi sakinleştirerek uzaklaştıran Atakan ise “Bunların oyunlarına gelmeyeceksin diskalifiye mi olmak istiyorsun” dedi. Yunus Emre ve Ogeday arasındaki gerilim ada konseyinde de gündeme getirildi.

survivorda-diskalifiye-sinyali.jpg

SENİ VE ANLAMSIZ HAREKETLERİNİ İZLEDİM

Son zamanlarda sık sık kavgalarıyla yarışmaya damga vuran Yunus Emre'ye tepki göstererek diskalifiye sinyali veren Acun Ilıcalı, “Her gün bir olaydasın. Herhalde sonunu getiremeyeceksin gibi. Bir insan bir insanla problemliyse bu dünyanın en normal olayıdır, iki insansa olabilir diyebilirim, 3 insanla ile ya adama bir şey mi var derim. 4. ile problemliyse problem bu adamda derim, 5. ile problemliyse kafası gitmiş derim 6. ile problemliyse ümitsiz vaka derim. Değişik insanlarla problem yaşıyorsun çünkü problem sende. Konuları uzattıkça uzatıyorsun. Bitirim bitirim yürümeler yapıyorsun. 3-4 kişi seni tutmaya çalışıyor. Keşke bıraksalardı da ne yapacaksın merak ediyorum. Seni anlamsız hareketlerini seyrettim” ifadelerini kullandı.