Teoman vasiyetini açıkladı! Mirasının dörtte birini bırakacağı yeri duyurdu

Ünlü şarkıcı Teoman yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme geliyor. Hem şarkıları hem de özel yaşamıyla sık sık magazin manşetlerinde yer alan ünlü şarkıcıdan son olarak vasiyet açıklaması geldi.

Teoman vasiyetini açıkladı! Mirasının dörtte birini bırakacağı yeri duyurdu

1990’larda çok sayıda ödüle layık görülen ve şarkıları dillerden dillere dolaşan Teoman, aynı zamanda şarkı yazarlığı da yaptı. 2011 yılında müziği bıraktığını açıklayan Teoman, bir yıl aradan sonra tekrar müziğe geri dönmüştü. Türkiye’nin en sevilen ve şarkıları en beğenilen sanatçılarından biri olan Teoman, vasiyetine dair açıklamalarda bulundu. Vasiyetini hazırladığını söyleyen ünlü şarkıcı, ‘Zenginler dünyası benim dünyam değil’ dedi.

‘BENİM DÜNYAM DEĞİL’

Verdiği röportajda ebeveynliği hakkında yorumlarda bulunan ünlü şarkıcı Teoman, günümüz ebeveynleri ile ilgili de yorumlarını dile getirdi. Zenginler dünyası benim dünyam değil diyen ünlü şarkıcı, ‘Günümüz ebeveynleri, özellikle zengin, modern kesim olarak tanımladığımız kitlede çocukları birer projeymişçesine büyütüyorlar. Abartılı isteklerle bence yanlış olan değerlerle yönetiyorlar. Hepsi için değil ama geleneksel aileleri daha makul bulduğum anlar oluyor benim. Daha alt gelir grubundaki aileleri daha çok beğeniyorum. Zenginler dünyası benim dünyam değil. Farklı değerleri var benden.

teoman-vasiyetini-acikladi-mirasinin-dortte-birini-birakacagi-yeri-duyurdu.jpg

TEOMAN’DAN VASİYET AÇIKLAMASI

Kendisini baba olarak çok beğenmediğini söyleyen şarkıcı Teoman, ‘Kızımın bu konuda derdi yok. Benim şapşallıklarıma çok gülüyor. Ona güven duygusu vermeye çalışıyorum. Küçükken kendimi babam olmadığı, maddi olarak da zayıf olduğumuz için hep güvensiz hissettim. Dayanağım olmadığını düşündüm hep. Bu beni huzuruz biri yaptı. Kızım öyle hissetmesin istiyorum.’ dedi. Röportajının devamında vasiyet açıklamasında da bulunan Teoman, ‘Kanuni düzenlemeler nedeniyle vasiyetimi istediğim gibi yazamadım ama ölümüm halinde birikimlerimin dörtte biri çocuk esirgeme kurumuna gidecek. Gerisini doğal mirasçım olarak kızım alacak.’ dedi.