TRT 1 yayın akışı bugün! TRT 1 yayın akışı Türkiye maçı saati

TRT 1 yayın akışı Salı gününün en çok araştırılanları arasında. Bugün TRT 1 ekranlarında neler var, hangi yapımlar yayınlanacak merak ediliyor. A Milli Takımımızın maç gününde TRT yayın akışı araştırmaları hız kazandı.

TRT 1 yayın akışı bugün! TRT 1 yayın akışı Türkiye maçı saati

TRT 1’de bu akşam neler var, hangi dizi ve programlar yayınlanacak araştırılıyor. Bu akşamki TRT 1 yayın akışı yine en çok araştırılan konuların başında geliyor. A Milli Futbol Takımımızın maç gününde yayın akışı araştırmaları hızlanırken Milli maç hangi kanalda, Milli Takımın maçı TRT 1’de mi gibi sorulara da yanıt aranıyor. Peki, Galler-Türkiye maçı hangi kanalda? Galler Türkiye maçı saat kaçta? Türkiye’nin maçı hangi kanalda yayınlanacak? TRT 1 yayın akışında neler var? İşte 21 Kasım 2023 Salı akşamı TRT 1 yayın akışı ve tüm detaylar…

GALLER-TÜRKİYE MAÇI BU AKŞAM

EURO 2024 Elemeleri D Grubu sekizinci maçına çıkacak olan A Milli Futbol Takımımız, bu akşam deplasmanda Galler’e konuk oluyor. Grubu lider tamamlamak isteyen Milli Takımımız, deplasmanda kritik bir mücadele verecek. Nefeslerin tutulduğu karşılaşma bu akşam saat 22.45’te başlayacak. Slovenya Futbol Federasyonu’ndan hakem Matej Jug’un yöneteceği Galler-Türkiye maçı TRT 1 ekranlarından naklen yayınlanacak.

trt-1-yayin-akisi-bugun-trt-1-yayin-akisi-turkiye-maci-saati.jpg

21 KASIM 2023 SALI TRT 1 YAYIN AKIŞI

19.00- Ana Haber

19.55- İddiaların Aksine

20.00- Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi

22.45- UEFA EURO Elemeleri Galler-Türkiye

00.45- Teşkilat (Tekrar)

03.30- Seksenler (Tekrar)

04.40- Lingo Türkiye