Tuba Ünsal; Pucca, evimi mahvetti desem az kalır

Aylardır kirasını ödeyemediği için ev sahibiyle davalık olan fenomen yazar Pucca'nın eski ev sahibi oyuncu Tuba Ünsal da sitem etti.

Tuba Ünsal; Pucca, evimi mahvetti desem az kalır

Pucca'nın senelerdir kendisinin evinde kiracı olduğunu dile getiren oyuncu, “Evimi mahvetti demek az kalır sanırım yaşadığı tüm travmaların cezasını eve kesti. Aylarca kira ödemedi” ifadelerini kullandı. Pucca olarak bilinen Selen Pınar Işık'ın ev sahibi, ünlü ismin 16 aydır kira ödemediği ve evini mahvettiğini söyleyerek mahkemeye başvurdu. Ekonomik zorluklar yaşadığını dile getiren Pucca ise evden taşınacağını söyledi. Pucca'nın senelerce kendi evinde kaldığını ifade eden oyuncu Tuba Ünsal ise yaşadığı mağduriyeti anlatarak isyan etti.

tuba-unsal-pucca-evimi-mahvetti-desem-az-kalir.jpg

YAŞADIĞI TÜM TRAVMALARIN FATURASINI EVE KESTİ

Pucca'nın yıllarca kendi evinde kaldığını ve kirasını ödemediğini söyleyen Tuba Ünsal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; “Burada sessiz kalsam haksızlık olacak. 'Pucca'nın ev sahibiyle davalık olduğu haberlerini gördüm, aylardır kira ödemiyormuş, sonra dava eden ev sahibine hakaretler etmiş. Yıllarca benim evimde kiracımdı Pucca/Pınar. Evimi mahvetti demek az kalır sanırım yaşadığı tüm travmaların cezasını eve kesti o kadar kötüydü durum. Aylarca kira ödemedi, haber bile vermeden evi boşalttı. O zaman bu konunun konuşulmasını istemediğim için sustum sanki tacize uğrayan kadının kendini suçlu hissetmesi gibi... Bugün haberleri görünce yazmak istedim…”

tuba-unsal-pucca-evimi-mahvetti-desem-az-kalir-001.jpg

NELER YAŞANMIŞTI?

Pucca'nın ev sahibi Jale Tuncer, geçtiğimiz günlerde X hesabından ünlü ismi hedef alarak “İyilikten maraz doğdu. İki buçuk yıldır kiracımız olan Pucca, ilk bir yıl kirayı ya eksik ya da geç yatırarak geçirdi. Biz ise uzun zaman bunu önemsemeyip adli süreci çok geç başlattık. Son 16 aydır kira ödemeden evimizde yaşıyor. Eve verilen zararlar da cabası” ifadelerini kullanmıştı.