Tuğba Ekinci Condom şarkısını seslendirirken adeta kendinden geçti

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemden düşmek bilmeyen Tuğba Ekinci bu defa cesur dansıyla adından söz ettirmeyi başardı.

Tuğba Ekinci Condom şarkısını seslendirirken adeta kendinden geçti

Condom şarkısını seslendirirken adeta kendinden geçen Ekinci'nin ilginç dansı sosyal medyada tepkilere sebep oldu. "O Şimdi Asker" şarkısıyla akıllarda yer edinen Tuğba Ekinci açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemde yerini korumaya devam ediyor. Her yaptığı ayrı olay olan ünlü isim bu defa cesur dansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

tugba-ekinci-condom-sarkisini-seslendirirken-adeta-kendinden-gecti.jpeg

“NE YAPSIN SES OLMAYINCA”

Uzun bir aradan sonra sahnelere geri dönüş yapan Tuğba Ekinci bir gece kulübünde sahne aldı. Birbirinden enteresan kombinleri ve koreografileri ile adından söz ettirmeyi başaran Tuba Ekinci Condom şarkısını seslendirirken adeta kendinden geçti. Ekinci'nin kendi sosyal medya hesabından paylaştığı video sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Ünlü isme sosyal medyada; ''Cehaletin vücut bulmuş hali bu kadın'', ''Hiç utanması da yok'', ''Ne yapsın ses olmayınca'' şeklide yorumlar yapıldı. Ekinci daha önce çıktığı bir programda; 'Genç kızlara sesleniyorum, toplu taşıma araçlarında kıyafetlerinize dikkat edin. Kadınlar nerede, nasıl giyineceklerini bilmedikleri için başlarına böyle şeyler geliyor. Kadınlar benim duruşumu örnek alsalar ne dayak yerler ne de başlarına bir şey gelir' ifadelerini kullanmıştı.

tugba-ekinci-condom-sarkisini-seslendirirken-adeta-kendinden-gecti-001.jpeg

KADIN KURUK SALLAMAZSA ERKEK BİR ŞEY YAPMAZ

Bu açıklamaları tepkilere sebep olan Tuğba Ekinci, 'Genç kızlarımızı korumak kollamak için konuşuyoruz' demiş ve 'Kadın kuyruk sallamazsa erkek bir şey yapmaz' şeklinde konuşmuştu.