Türkiye'yi derinden etkileyen taksici cinayeti Gaddar dizisine konu oldu

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Gaddar dizisinde üşüdüğü için taksisine aldığı kişi tarafından acımasızca katledilen taksici Oğuz Erge'nin konusu işlendi.

Türkiye'yi derinden etkileyen taksici cinayeti Gaddar dizisine konu oldu

Dizide Oğuz Erge'yi öldüren kişiden intikam alındığı anlara yer verilmiş oldu. Sümeyye Aydoğan ve Çağatay Ulusoy'un başrolünü beraber paylaştığı Gaddar dizisinde üşümesin diye taksisine aldığı kişi tarafından öldürülen taksici Oğuz Erge'yle ilgili bir sahne tüm dikkatleri üzerine topladı.

turkiyeyi-derinden-etkileyen-taksici-cinayeti-gaddar-dizisine-konu-oldu.jpg

“GÖZÜN AÇIK GİTMESİN”
Her bölümü büyük bir merakla takip edilen dizide Oğuz Erge'nin öldürüldüğü an ve katili yer alıyordu. Dizide Çağatay Ulusoy'un oynadığı Dağhan, 2 çocuk babası taksici Rüstem Ayaz'ı acımasızca öldüren katili yakalayıp evine baskın gerçekleştiriyor. “Rüstem ağabeyin selamı var” diyen Dağhan, katili camdan aşağıya atıyor. Dağhan daha sonra da katilin cesedini taksicinin babasının dükkanının önüne asarak “Gözün açık gitmesin” ifadelerini kullanıyor.

turkiyeyi-derinden-etkileyen-taksici-cinayeti-gaddar-dizisine-konu-oldu-001.jpg

3 KURŞUNLA ÖLDÜRDÜ
İzmir Gaziemir'de 31 Ocak gecesi evli ve 2 çocuk babası Oğuz Erge, yüzünde maske ve başında kapüşon bulunan Delil Aysal'ı soğukta üşümesin diye aracına almıştı. Bir süre şoförü farklı adreslere yönlendiren Delil Aysal taksiden ineceğini söyledikten sonra cebinden para çıkartıyormuş gibi yaparak “Kimseye güvenmeyeceksin” ifadeleriyle Oğuz Erge'ye 3 kurşun sıkmıştı. Sonrasında taksiyi ve şoförün cebini karıştıran Delil Aysal, Erge'nin kulaklık ve cep telefonunu gasp edip, boş kovanları aldıktan sonra olay yerinden kaçmıştı. Cinayet anı kameraya saniye saniye yansırken 110 saatlik görüntü incelendikten sonra yakalanan şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.