Ufuk Özkan'a bir şok daha: Hastalığı nedeniyle kadrodan çıkarıldı

Geniş Aile dizisinin Cevahir’i Ufuk Özkan, geçtiğimiz günlerde ikinci evre siroza yakalandığını duyurmuş ve organ nakli beklediğini açıklamıştı. Hastanede tedavi altına alınan Ufuk Özkan'a bir şok daha geldi.

Ufuk Özkan'a bir şok daha: Hastalığı nedeniyle kadrodan çıkarıldı

Ünlü oyuncu Ufuk Özkan, son dönemlerde hastalığı ile hayranlarını endişelendirdi. Sağlık durumu hakkında bilgi veren oyuncu, siroza yakalandığını ve organ nakli beklediğini duyurdu. Son halini de sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu için sağlık bakanı Fahrettin koca devreye girdi. Hastanede tedavi altına alınan Ufuk Özkan'ın durumunun iyiye gittiği öğrenilirken Böyle devam etmesi halinde organ nakline gerek kalmayacağı açıklandı. Fakat oyuncuya bir kötü haber daha geldi.

HASTALIĞI YÜZÜNDEN KADRODAN ÇIKARILDI

Geniş Aile dizisinde Cevahir karakteri ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ufuk Özkan'ın siroz hastalığına yakalandığı Geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Yanlış diyet uygulayan ve bu sebeple de rahatsızlanan Ufuk Özkan organ nakli beklemeye başlamıştı. Fahrettin Koca'nın devreye girmesi üzerine Özel hastanede tedavi altına alınan Ufuk Özkan'ın sağlık durumu iyiye gidiyor.

Ünlü oyuncu Önümüzdeki aylarda çekimlerine başlanacak olan öğretmen isimleri filmde rol alacaktı. Ancak Özkan'ın sağlık durumu nedeniyle yaz aylarında yeni bir projede yer almasının imkansız olduğu öğrenildi. Ünlü oyuncu sağlık durumu gerekçe gösterilerek Kadrodan çıkarıldı.