Ünlü oyuncu Kirli Sepeti dizisine veda etti

Güzel oyuncu Bestemsu Özdemir, ilk bölümden beri rol aldığı Kirli Sepeti dizisine veda etti.

Ünlü oyuncu Kirli Sepeti dizisine veda etti

Yeni teklifleri değerlendirmeye alan ünlü oyuncu, yurtdışından gelen projelere de şans vermeyi düşündüğünü dile getirdi. Sezon finali yapan Kirli Sepeti'nin son bölümünde 3 başarılı oyuncu da kadroya veda etmişti. Ayça Bingöl, Ceren Moray ve Cansu Tosun'un başrolünde yer aldığı Kirli Sepeti dizisindeki ayrılıklar gündemde. Gözde Seda Altuner, Serhat Kılıç ve Halil İbrahim Kurum'un ardından Bestemsu Özdemir de ekiple yollarını ayırdı.

unloyuncu-kirli-sepeti-dizisine-veda-etti.jpg

“YURT DIŞINDADA SÜRPRİZLERİM OLABİLİR”

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın bir haberine göre, NOW TV'de yayınlanan ve yeni sezonda da yayınlanmaya devam edecek olan Kirli Sepeti'nde Yasemin karakterini canlandıran Bestemsu Özdemir, sessiz sedasız kadroyla yollarını ayırdı. Hikayesi bittiği için diziden ayrılan oyuncu, yeni sezon için görüşmelerine start verdi. Yurt dışından gelen teklifleri de değerlendirmeye alan oyuncu "Ayrıca yurt dışı sürprizlerim de olabilir" ifadelerini kullandı.

unloyuncu-kirli-sepeti-dizisine-veda-etti-001.jpg

BESTEM SU ÖZDEMİR KİMDİR?
Bestemsu Özdemir, 20 Nisan 1992'de İstanbul'da hayata gözlerini açmıştır. Aslen Erzincanlı olan Bestemsu Özdemir, 2,5 yaşında anne ve babasının boşanmasının ardından anneannesi ile Ankara'da yaşamıştır. Daha sonra annesinin yanına İstanbul'a dönmüştür ve Saint Benoît Fransız Lisesi'nde öğrenim görmüştür. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümünde tamamlamıştır. Bir ajansa kaydolan Özdemir, Mavi markası için modellik yapmıştır. Kısa bir süre sonra modelliği bırakan Özdemir, Menajer Cem Tatlıtuğ ile tanışmasının sonrasında oyunculuk eğitimi almıştır ve ilk oyunculuk deneyimini 2012'de rol aldığı Araf Zamanı ve Sakarya Fırat dizileriyle edinmiştir.