Usta oyuncu Settar Tanrıöğen’den üzen haber

Geçirdiği beyin kanamasının neticesinde peş peşe iki ameliyat olan ve başrol olduğu Kızılcık Şerbeti dizisinden ayrılmak durumunda kalan Settar Tanrıöğen'in geçici hafıza kaybı yaşadığı ve senaryo ile oyuncu isimlerini unuttuğu bilgisi edinildi.

Usta oyuncu Settar Tanrıöğen’den üzen haber

Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu olan Settar Tanrıöğen, bir ay önce beyin kanaması geçirmişti. Arka arkaya iki operasyon geçiren Settar Tanrıöğen'in iyileşme süreci yavaş ilerlediği için dizideki rolüne Ahmet Mümtaz Taylan getirildi. Settar Tanrıöğen'in rahatsızlığından ötürü zaman zaman hafıza kaybı yaşadığı iddia edildi.

usta-oyuncu-settar-tanriogenden-uzen-haber.jpg

İYİLEŞME SÜRECİ YAVAŞ

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın bir haberine göre, Settar Tanrıöğen'in geçirdiği beyin kanaması sonrası zaman zaman geçici hafıza kaybı yaşadığı, diziyle ilgili birçok detayı ve isimleri unuttuğu ortaya çıktı. Usta aktör iyileşme sürecinin yavaş ilerlemesi ve zamana yayılacak olması sebebiyle projeye veda etmek durumunda kaldı.

usta-oyuncu-settar-tanriogenden-uzen-haber-001.jpg

KADROYA AHMET MÜMTAZ TAYLAN DAHİL OLACAK

Kızılcık Şerbeti dizisinin son bölümünde Settar Tanrıöğen'in oynadığı Abdullah'tan hamile olduğunu söyleyen Alev büyük şok etkisi yaratmıştı. Dizide Abdullah'ın koronvirüse yakalandığı için karantinada olduğu söylenirken Gold Film tarafından geçtiğimiz açıklama geldi. Settar Tanrıöğen'in kadroya veda ettiği belirtilen açıklamada “Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen'e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır” ifadeleri kullanıldı.