Yalı Çapkını 39. bölümde neler olacak? Ferit, Kaya’dan ne isteyecek?

Star TV’nin fenomen dizisi Yalı Çapkını heyecan dolu bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Yalı Çapkını 39. Bölümünde neler olacak? Seyran ve Ferit neden tartışıyor? Ferit, Kaya’dan ne istiyor? İşte detaylar…

Yalı Çapkını 39. bölümde neler olacak? Ferit, Kaya’dan ne isteyecek?

Ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi gerçek bir hayat hikayesine dayanan senaryosunu zengin oyuncu kadrosu ile destekliyor. Haftanın en çok dizisi konumunda bulunan Yalı Çapkını sosyal medya platformlarında da rekor üstüne rekor kırıyor. Bir gün içerisinde Youtube’da en çok izlenen dizi konumunda yer alıyor. Yalı Çapkını yeni bölümü ile seyirciyi ekran başına kilitliyor.

Ferit artık eskisi gibi değil

Yalı Çapkını son bölümünde Ferit ve Halis Ağa arasındaki ipler kopma noktasına gelmişti. Halis Ağa, kızı Nükhet ve torunu Kaya’yı yalıya davet etmişti. Nükhet, babasıyla olan yüzleşmesinde hastalığından söz etti. Kaya’nın kendisi gibi ailesinden uzakta kalmamasını istediğini söyledi. Halis Ağa ve Nükhet arasında anlaşma sağlandı. Kaya’nın varlığını kabullenmeyen Ferit ise sert tepkiler verdi. Seyran tüm çabasına rağmen Ferit ve Kaya arasındaki kavgaya engel olamadı. Halis Ağa’nın Ferit’e tokat atması ise bardağı taşıran son damla olmuştu.

fbxm0ywvtes0gob1zr4ffw.webp

Yalı Çapkını yeni bölümünde neler olacak?

29 Eylül Cuma akşamı ekrana gelecek olan Yalı Çapkını yeni bölümünde ise seyirciyi sürpriz gelişmeler bekliyor. Ferit, Halis Ağa’dan yediği tokatın ardından yalıyı terk etmişti. Seyran ve Ferit’in yeni yuvası Kazım Ağa’nın evi oldu. Kazım’da damadına ve kızına arka çıktı. Birbirinden renkli ve eğlenceli anlar yaşayacakları yeni yuvalarına giden Seyran ve Ferit yeniden mutluluğa ulaştı. Seyran, bir yandan da Ferit’in gönlünü kazmaya çalışıyordu. Kaya ile konuştuğu için özür dileyen Seyran büyük bir hata yaptığını düşünüyordu. Kaya ile ilgili fikirleri değişmişti.

r5rbsfomb0wy9r76jafe3q.webp

Nükhet herkesi şaşırtacak

Yalı Çapkını yeni bölümünde Halis Ağa’nın İngiltere’den gelen kızı Nükhet ise herkesi şaşırtacak hareketlere imza atacak. Kaya ve Ferit arasındaki kavgadan dolayı çok üzülen Nükhet duruma el koymaya karar verecek. Nükhet ve Kaya, Ferit’ten özür dilemek için Kazım ağanın evini ziyaret edecek. Ferit ise Kaya’dan önemli bir istekte bulunacak. Korhan ailesi için yepyeni bir dönemin kapıları aralanacak. Zira, Ferit yalıya dönmek için tek şartta bulunacak. Kazım ve ailesinin de yalıya yerleşmesini isteyecek. Yıllar boyunca Hattuç halaya karşı gizli bir aşkla bağlı olan Halis ağa ise bu teklifi kabul edecek. Halis ağa hem torunu Ferit’i kaybetmemek hem de büyük aşkı Hattuç ile birlikte olmak için geri adım atacak. Yalı Çapkını yeni bölümü Cuma akşamı ekrana gelecek.