Yalı Çapkını oyuncuları kimler? Star TV Yalı Çapkını nerede çekiliyor?

Star TV’nin fenomen dizisi Yalı Çapkını yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Heyecanla takip edilen Yalı Çapkını oyuncuları kimler? Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrollerini paylaştığı Yalı Çapkını nerede çekiliyor? İşte d

Yalı Çapkını oyuncuları kimler? Star TV Yalı Çapkını nerede çekiliyor?

Ekranların izlenme rekorları kıran dizisi Yalı Çapkını yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Milyonlarca kişinin ilgiyle takip ettiği dizi gerçek bir hayat hikayesine dayanıyor. Gaziantepli bir ailenin kızı Seyran, İstanbul’un en popüler erkeklerinden Ferit ile evleniyor. Seyran ve Ferit’in zoraki evliliği kısa süre içerisinde büyük bir aşk hikayesine dönüşüyor. Ailelerin de dahil olduğu evlilik sürecinde inişli çıkışlı anlar yaşayan Seyran ve Ferit birbirlerinden vazgeçmiyor. Yalı Çapkını oyuncuları kimler sorusunun yanıtı ise yeni sezonda değişiklik gösterecek. Zira, oyuncu kadrosunda önemli değişiklikler meydana geldi.

Yalı Çapkını oyuncuları kimler?

OGM Pictures tarafından yapımcılığı üstlenen Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden önemli isimler yer alıyor. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrollerini paylaştığı dizinin en ağır ismi ise Çetin Tekindor’dur. Usta oyuncu seyirci karşısına Halis Ağa rolü ile çıkmaktadır. Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda Binnur Kaya,Taro Emir Tekin, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Selen Özbayrak, Umut Gezer yer almaktadır. Usta oyuncu Binnur Kaya, Yalı Çapkını dizisine Halis Ağa’nın kızı Nükhet olarak dahil oldu.

Yalı Çapkını dizisinde kim kimdir?

HALİS AĞA - ÇETİN TEKİNDOR
HATTUÇ – ŞERİF SEZER
İFAKAT – GÜLÇİN SANTIRCIOĞLU
ORHAN - EMRE ALTUĞ
GÜLGÜN - GÖZDE KANSU
ABİDİN - ERSİN ARICI
SUNA – BERİL POZAM
ASUMAN – ÖZNUR SERÇELER
ŞEFİKA – HÜLYA DUYAR
KAZIM – DİREN POLATOĞULLARI
ESME – SEZİN BOZACI

Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor?

Star TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını çekimleri İstanbul’da gerçekleşmektedir. Sabancı ailesine ait bir yalı da çekimleri gerçekleştirilen dizinin bazı bölümleri ise Gaziantep’te çekilmiştir. Yalı Çapkını dizisindeki yalı ziyaretçiler tarafından ücret karşılığında gezilebilmektedir.