Yalı Çapkını yeni bir rekora imza attı! Yeni sezona bomba gibi giriş yaptı…

Star TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını yeni sezon bölümleriyle ekran yolculuğuna devam ediyor. Heyecanla beklenen Yalı Çapkını yeni bölümü bir rekora daha ulaştı. Peki, Yalı Çapkını yeni sezonunda neler olacak? Oyuncu kadrosuna yeni isimler katılacak mı?

Yalı Çapkını yeni bir rekora imza attı! Yeni sezona bomba gibi giriş yaptı…

Nefes kesen sezon finali ile yaz tatili dönemine giren Yalı Çapkını heyecanla bekleniyordu. Yaz tatilinin sona ermesiyle birlikte yeniden ekran yolculuğuna başlayan fenomen dizi Cuma akşamına damga vurdu. Reyting rekortmeni dizi üst üste rekorlara imza atmayı başarıyor. Cuma günü yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisiyle reyting mücadelesi veren Yalı Çapkını zirvedeki yerini korumayı başardı. Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in yer aldığı dizi yeni sezona da damga vuracağının sinyallerini verdi.

f1de3aca-bf46-48e8-9f59-571e0026488a.jpg

Yalı Çapkını Yeni Sezonda Heyecan Artıyor


Yalı Çapkını yeni bölümü Seyran ve Ferit’in evliliğiyle taçlandı. Ferit’in vurulması Korhan ailesi için büyük bir yıkım getirdi. Ferit’in başına gelenlerden Seyran’ı suçlayan Korhan ailesinin öfkesi büyüktü. Seyran ise sadece Ferit’in sağlığına kavuşmasını önemsiyordu. Sol koluna isabet eden kurşun nedeniyle kısmi felç geçiren Ferit ise ailesine karşı rest çekti. Seyran ile evlenmek istediğini; aksi takdirde ailesini sileceğini açıkça belirtti. Ferit ve Seyran’ın peri masallarına benzeyen aşk hikayesi muhteşem bir düğüne sahne oldu. Halis Korhan ise torununu kaybetmemek için Ferit’in isteğine onay verdi. Lakin, hiçbir şey Ferit ve Seyran’ın düşündüğü gibi olmayacaktı. Zira, Halis Ağa kızı Nükhet ve torununu İstanbul’a çağırdı. Yalıda yepyeni bir dönemin kapıları aralanırken; heyecan ve gerilim dozajı da yükselmeye başladı.

aa345777-037d-41aa-aad9-ad9b23f50882.jpg

Yalı Çapkını Rekor Kırmaya Devam Ediyor


Star TV’nin fenomen haline gelen dizisi Yalı Çapkını yeni sezonun ilk bölümüyle de rekor kırdı. Cuma akşamı ekranda yayınlanan bölümün sona ermesinden sonra Youtube hesabına ekleniyor. Yalı Çapkını dizisi hem televizyon ekranında reyting rekoru kırıyor; hem de Youtube izlenmeleriyle rekor sayıya ulaşıyor. Yalı Çapkını son bölümü 1.5 gün gibi kısa bir zaman içerisinde 10 milyon izlenme sayısına ulaştı. Bugüne kadar hiçbir dizinin ulaşamadığı 10 milyon izlenme sayısı ise rekor olarak kayıtlara geçti. Yalı Çapkını 37. Bölümünden kesitlerin paylaşıldığı kısa videolar da milyonlarca izlenme sayısına ulaşarak rekor kırdı.

1175.jpg

Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanında ise Ferit’in Nükhet ve oğlunun gelişine gösterdiği sert tepki yer aldı. Seyran ise Ferit’i sakinleştirmeye çalışıyor. Halis ağanın torunları arasında rekabet olması için kurguladığı plan tıkır tıkır işliyor. Öte yandan Yalı Çapkını yeni bölümlerinde Seyran ve İfakat arasında da gerilimin artması bekleniyor. Suna ise Abidin’in gönlünü almak için yeni yollar aramaya başlayacak. Abidin, Suna’nın sevgisini sınamak için ailesi ve aşkı arasında seçim yapmasını isteyecek. Ferit’in sol kolunun ise kısa sürede düzelmemesi; bu durumun Seyran ile ilişkisinde krize neden olması bekleniyor.