Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazdığı İnci Taneleri başlıyor

Yılmaz Erdoğan'ın hem yazıp hem de rol aldığı İnci Taneleri dizisi yakında Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazdığı İnci Taneleri başlıyor

Merakla beklenen diziden ilk kareler de yayınlandı. Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu kaleme aldığı İnci Taneleri dizisi, insanları birbirine bağlayan pamuk ipliği üzerine bir hikayeyi seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor Dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi güçlü isimler yer alacak. İnci Taneleri'nin yakında Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

yilmaz-erdoganin-senaryosunu-yazdigi-inci-taneleri-basliyor.jpg

KADROSUNDA SEVİLEN İSİMLER YER ALIYOR

İnci Taneleri ile seneler sonra ekrana geri dönecek olan Yılmaz Erdoğan, dizinin senaryosunu kaleme alırken; aynı zamanda dizide yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücel isimli karakteri canlandıracak. BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosunda, Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi başarılı ve sevilen isimler yer alıyor. İnci Taneleri dizisinin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturacak. Merak edilen dizinin setinden de ilk kareler paylaşıldı.

yilmaz-erdoganin-senaryosunu-yazdigi-inci-taneleri-basliyor-001.jpg

YILMAZ ERDOĞAN HAKKINDA

Yılmaz Erdoğan, 4 Kasım 1968 yılında Hakkari'de doğmuştur. Çocukluğu Ankara Aydınlıkevler'de geçmiştir. Deniz Erdoğan ve Mustafa Erdoğan isimli iki kardeşi bulunmaktadır. İlkokulu ve ortaokuldan sonra liseyi Ankara Aydınlıkevler Lisesi'nde okumuştur. 1987 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi'ni kazandı ancak lisans öğrenimini yarıda bırakıp Ferhan Şensoy'un “Nöbetçi Tiyatro” kadrosuna katılmayı tercih etmiştir. Burada hem oyuncu, hem de yazar olarak görev almıştır. 1988'de “Güldüşünürü Tiyatrosu”nu kurmuştur. Bu tiyatroda kendi yazdığı ve yönettiği “Kanuni Sultan Süleyman ve Rambo” adlı oyunu sergilemiştir.