Zafer Algöz 24 gün arayla anne ve babasını kaybetti

Rol aldığı projelerdeki başarısıyla adından sık sık söz ettiren başarılı oyuncu Zafer Algöz, 24 gün arayla anne ve babasını kaybetti.

Zafer Algöz 24 gün arayla anne ve babasını kaybetti

9 Mart'ta 83 yaşındaki annesi Güner Algöz'ü son yolculuğuna uğurlayan Zafer Algöz, şimdi de babası Cevdet Algöz yaşamını yitirdi. Acı haberi duyuran Can Yılmaz, “Sevgili Zafer Algöz abimizin, 24 gün önce vefat eden annesinin ardından bu gece de babası (Cevdet amcamız) vefat etti. Yaşadığı acının tarifsiz olduğunu hissedebiliyorum. Zafer abimize ve ailenize başsağlığı diliyor, bu zor günlerin üstesinden gelebilmeniz için güç ve sabır temenni ediyorum. Mekanları Cennet olsun. Allah rahmet eylesin” dedi.

zafer-algoz-24-gun-arayla-anne-ve-babasini-kaybetti.jpg

65 YILLIK AŞIKLAR CENETTE BULUŞTU
Anne ve babasının kaybının sonrasında sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Zafer Algöz ise “Başımız sağ olsun. Sevgili annemizin ardından 24 gün sonra babamız Cevdet Algöz'ü de kaybettik. 65 yıllık aşıklar cennette buluştular. Cekko babamızı 4 Nisan Perşembe öğle namazını müteakiben Balıkesir Burhaniye Koca Camii'nden uğurlayacağız. Geriş kabristanında defnedeceğiz. Sevenlerinin başı sağ olsun. Rabbim mekanını cennet eylesin” şeklinde ifadeler kullandı.

zafer-algoz-24-gun-arayla-anne-ve-babasini-kaybetti-001.jpg

DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI
Güner Algöz, 9 Mart'ta Burhaniye Kocacamii'de kılınan cenaze namazının ardından Geriş Mezarlığı'na defini yapılmıştı. Cem Yılmaz, Can Yılmaz, Bülent Şakrak ve Çağlar Çorumlu da Zafer Algöz'ü acılı gününde yalnız bırakmayarak yanında bulundular.