Cumhurbaşkanı Erdoğan atama müjdesini verdi! Tarih açıklandı 35 bin personel daha alınacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan atama müjdesi geldi. Atama müjdesini İzmir’de veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, önümüzdeki ay 35 bin sağlık personelinin daha atamasının gerçekleştirileceğini duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan atama müjdesini verdi! Tarih açıklandı 35 bin personel daha alınacak

Bugün İzmir’de önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan sağlık personellerine atama müjdesi geldi. Bugünkü açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şubat ayını işaret etti ve 15 bini hemşire olmak üzere 35 bin sağlık personelinin daha kamuya alımının gerçekleştirileceğini duyurdu. Heyecanlandıran atama açıklaması sonrası detaylar merak ediliyor. İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın atama açıklamasıyla ilgili tüm detaylar…

ŞUBAT AYINDA ATAMA YAPILACAK

Bugün İzmir Şehir Hastanesi ve Bağlantı Yolları Açılış Töreni’ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, törende önemli açıklamalarda bulundu. Atama bekleyen sağlık personellerini yakından ilgilendiren duyuruyu da yapan Erdoğan, Şubat ayında 35 bin sağlık personelinin daha kamuya alınacağını açıkladı. Önümüzdeki ay yapılacak olan 35 bin sağlık personeli atamasının 15 bini hemşirelerden oluşacak.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ATAMA MÜJDESİ

İzmir'de yaptığı açıklamalarda bir de müjde paylaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şubat ayında atama yapılacağını duyurdu ve ‘310 bini doktor olmak üzere 1.5 milyona yakın sağlık çalışanlarıyla bu alandaki insan kaynağımızı güçlendirdik. 15 bini hemşire olmak üzere 35 bin sağlık personeli daha kamuya alıyoruz.’ dedi.

cumhurbaskani-erdogan-atama-mujdesini-verdi-tarih-aciklandi-35-bin-personel-daha-alinacak.jpg

İZMİR ŞEHİR HASTANESİ AÇILDI

İzmir Şehir Hastanesi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla açıldı. Açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir Şehir Hastanesini de tanıttı. Hastane yapınca ulaşım şart diyen Erdoğan, ‘Şehir Hastanemiz, 628 bin metrekareyi bulan kapalı alanı, yüksek yatak kapasitesi, diğer birimleriyle güzel İzmir’imize yakışır bir eser oldu. Bu dev hastanenin altyapısı itibarıyla buranın yollarıyla alakalı tabi, acaba yollarını kim yaptı diye sorarsanız; kimin yapması lazım, büyükşehir belediyesinin yapması lazım. Büyükşehri yolları yaptı mı, hayır. Ulaştırma Bakanlığımız devreye girdi. İlk etabı hallettik ama yetmez. İnşallah buranın yollarıyla alakalı ikinci etabı da Ulaştırma Bakanlığımız en güzel şekilde yapacak ve hastanemize ulaşım daha da kolaylaşacak.’ ifadelerine yer verdi.