Ali Koç yeniden aday olduğunu açıkladı

Son dakika haberi… Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe başkanlığını bırakacağını açıklayan Ali Koç kararından vazgeçti. Ali Koç, önümüzdeki günlerde yapılacak kongrede yeniden aday olduğunu açıkladı.

Ali Koç yeniden aday olduğunu açıkladı

Fenerbahçe’nin mevcut başkanı Ali Koç, seçimde yeniden ada olacağını açıkladı. 3 Temmuz 2011’de ve 4 Nisan 2015’te olduğu gibi duruş koymaya devam edeceklerini belirten Ali Koç, Fenerbahçe’nin aydınlık yarınlara kavuşması için aday olma karadı aldığını ifade etti.

Ali Koç açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Camia olarak, tüm bu saldırılara 3 Temmuz 2011’de ve 4 Nisan 2015’te olduğu gibi duruş koymaya ve mücadele etmeye devam etmekteyiz. Kulübümüzün aydınlık yarınlara kavuşması için başlattığımız mücadelenin kararlılıkla devam etmesi gerekmektedir. Bundan sonraki adımlarda da, Türk futbolunun içinde bulunduğu bataklık ve organize kötülükler karşısında camia olarak topyekun mücadele etmemiz gerekmektedir.

Bu doğrultuda, kesin tarihi önümüzdeki hafta kulübümüz tarafından açıklanacak olan Genel Kurulumuzda aday olma kararı aldığımı kamuoyunun bilgisine sunarım”.