Alper Potuk'tan Fenerbahçe'ye olay suçlama: Futbol hayatını bitiririz dediler

Olay var! Alper Potuk, Fenerbahçe'nin kendisini tehdit ettiğini açıkladı!

Alper Potuk'tan Fenerbahçe'ye olay suçlama: Futbol hayatını bitiririz dediler

Fenerbahçe'nin eski oyuncularından Alper Potuk'tan olay sözler geldi. Potuk'un Fenerbahçe itirafları gündemi sarstı!

Tecrübeli oyuncu, sarı lacivertlilerde oynadığı dönemde kulüpten ayrılması için tehdit edildiğini açıkladı. Fenerbahçe'nin eski oyuncularından Alper Potuk'tan spor dünyasını sarsacak suçlamalar!

Kariyerine Makedonya'da devam edecek olan 32 yaşındaki orta saha oyuncusu, Makedonya 1. Ligi'ne çıkan Gostivar ile 2 yıllık sözleşmeye imzaladı.

Sarı lacivertli ekipte 8 sezon forma giyen Alper Potuk, 2013 yılında olaylı bir şekilde Eskişehirspor'dan 7.2 milyon Euro'ya Transfer edilmişti.

"FENERBAHÇE BENİ TEHDİT ETTİ"

Alper Potuk, verdiği bir röportajda tehdit edildiğini açıkladı. Alper Potuk, ücretinde yüzde 40 indirimi kabul ettiğini ancak Fenerbahçe kulübünün daha sonra kulüpten gitmesini istediğini anlattı.

Potuk "Sonrasında da çok büyük bir indirim yaptım. Ama 2 ay sonra başka bir takıma kiralık gitmem istendi. Beni istemiyorsanız, ayrılmak istiyorum dedim. Büyük bir takımla anlaşmıştım. Oraya göndermediler. İstediğimiz takıma gitmezsen kadro dışı kalacaksın, dediğimizi yapmazsan da Futbol hayatını bitiririz tarzında konuşmalar oldu. Tüm mesajlar duruyor. Kabul etmeyince kadro dışı kaldım. Ertesi sene Ankaragücü'ne gittim. Fenerbahçe maçında gol atmıştım. Golden sonraki hareketim taraftara değil, bana bunu yaşatanlaraydı." ifadelerini kullandı.