Bülent Korkmaz'a tepki gittikçe büyüyor!

Galatasaray'ın efsanesi Bülent Korkmaz'a taraftarlardan büyük tepki!

Bülent Korkmaz'a tepki gittikçe büyüyor!

Galatasaray taraftarından Bülent Korkmaz'a büyük tepki büyüyor. Sarı kırmızılı takımın efsanesi Bülent Korkmaz ile taraftar arasındaki gerginlik giderek geri dönülmez bir hal alıyor.

Geçtiğimiz günlerde Sports Digitale kanalı ile anlaşılan ancak taraftarların tepkisi sonrası istifa eden Hasan Şaş sonrası Bülent Korkmaz'a da tepki geldi. Ancak Korkmaz geri adım atmadı ve kanalla çalışmaya devam edeceğini açıkladı.

Sports Digitale kanalının Galatasaray düşmanı olduğunu iddia eden taraftarlar eski efsane futbolcularının kanalda yorumcu olarak yer almasına tepki gösterdi. Bu tepkiler sonrası Hasan Şaş istifasını sunarak taraftarın yanında olduğunu söyleyen bir açıklama yaptı.

GERGİNLİK TIRMANIYOR

Kanalla anlaşan bir diğer Galatasaray efsanesi de Bülent Korkmaz'dı. Ancak Korkmaz taraftarları dinlemedi ve kanalda kalacağını açıkladı. Bu açıklamayla Korkmaz ile taraftarlar arasındaki ipler iyice gerildi.

Sosyal medyada kullanıcılar "Tahir Kıran'ın elini etiğini öptün, Rizespor'u çalıştırdın seni kapının önüne koydular yetmedi şimdi Murat Zorlu ve Yağız ile oturup kalkıp Sports Digitale ekibine girmek için görüşüyorsun. Bülent Korkmaz sen nasıl Galatasaray efsanesisin? Hasan Şaş'ın çeyreği olamazsın yazık sana" yorumları ile tepki gösterdi.