Ebrar Karakurt yeni dövmesi ile herkesi mest etti! Beğeni yağdı

Yetenekli voleybolcu Ebrar Karakurt, A Milli Kadın Voleybol Takımımızda yer alan oyunculardan biri. Voleybolda çok önemli başarılara imza atan Milli Takımımız, ülkemize büyük gururlar yaşatmıştı. Ebrar da o başarılarda imzası olanlar arasında.

Ebrar Karakurt yeni dövmesi ile herkesi mest etti! Beğeni yağdı

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Ebrar Karakurt, yeteneği kadar sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla da sık sık gündeme geliyor. Sosyal medya hesabını aktif kullanan Milli sporcu, son olarak da dövmeleriyle gündeme geldi. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasını koluna dövme yaptıran Karakurt’un yeni dövmesine takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı.

ATATÜRK’ÜN İMZASINI KOLUNA KAZITTI

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Ebrar Karakurt, başarılı sporculuk hayatıyla sık sık spor manşetlerinde yer alan isimlerden. Milli voleybolcunun spordaki başarıları kadar yaptığı paylaşımlar ve açıklamaları da gündemden düşmüyor. Başarıdan başarıya koşan A Milli Kadın Voleybol Takımımızın yetenekli oyuncusu Ebrar, bu kez koluna yaptırdığı dövmelerle gündemde. Genç sporcunun koluna yaptırdığı 2 dövme gündem oldu. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasını koluna kazıtan Karakurt’un yeni dövmesine beğeni ve yorum yağdı.

ebrar-karakurt-yeni-dovmesi-ile-herkesi-mest-etti-begeni-yagdi.jpg

ebrar-karakurt-yeni-dovmesi-ile-herkesi-mest-etti-begeni-yagdi-001.jpg

YENİ DÖVMELERİNE BEĞENİ YAĞDI

Atatürk’ün imzasını koluna dövme yaptıran Ebrar Karakurt’un koluna yaptırdığı bir diğer dövme de çok beğenildi. Karakurt, hayat mottolarından biri olan ‘Vivere senza rimpianti (Pişmanlık olmadan yaşa)’ sözünü koluna kazıttı.

ebrar-karakurt-yeni-dovmesi-ile-herkesi-mest-etti-begeni-yagdi.jpeg