Fred’in MR sonucu çıktı! Taraftarlar heyecanla bekliyordu işte son sağlık durumu

Fenerahçe’nin yıldızı Fred’in uzun bir süredir sahalardan uzak kalmasına sebep olan sakatlık durumuyla ilgili son gelişmeler ve Fred’in son sağlık durumu merak ediliyordu. Fenerbahçe taraftarı MR sonucunu merakla bekliyordu.

Fred’in MR sonucu çıktı! Taraftarlar heyecanla bekliyordu işte son sağlık durumu

Bir süredir sakatlığı sebebiyle yeşil sahalardan uzak kalan Fred’in son sağlık durumu merak ediliyor. Fred ne zaman sahalara geri dönecek, Kasımpaşa maçında oynayabilecek mi hepsi ve daha fazlası araştırılırken merakla beklenen MR sonucu da çıktı. Fenerbahçe taraftarlarının dört gözle beklediği yıldız futbolcudan güzel haberler geldi. Fred’in MR sonucu belli oldu. İşte Fenerbahçeli yıldızın son sağlık durumu ve MR sonucu…
FRED BUGÜN MR’A GİRDİ
Süper Lig’in 21. haftasında Fenerbahçe’nin Samsunspor’la oynadığı maçta sakatlanan Fred’in sağ uyluk ön bölgesindeki tendonda yırtık tespit edildiği açıklanmıştı. Hemen tedavisine başlanan yıldız futbolcu bir süredir sakatlığı sebebiyle forma giyemiyordu. Fred, bugün MR’a girdi ve sonuçları da belli oldu.

KAS YIRTIĞI TAMAMEN İYİLEŞTİ

Brezilyalı yıldızın MR sonuçları belli oldu ve kas yırtığının tamamen iyileştiği öğrenildi. Futbolcunun tendonundaki Grade II yırtık ise belirgin bir şekilde azaldı. Henüz sakatlığı tamamen geçmemiş olsa da bulguların minimal seviyede azaldığı gözlenen yıldız futbolcunun bugünden itibaren takımla çalışmalara başlayacağı bilgisine de yer verildi. Fred, antrenmanın ilk bölümlerinde takımla çalışacak ve ilerleyen günlerde de kontrollü bir şekilde takıma dahil edilecek.

fred-in-mr-sonucu-cikti-taraftar-heyecanla-bekliyordu-iste-son-saglik-durumu.jpg

GÖZLER KASIMPAŞA MAÇINDA

Fred’in MR sonucunun temiz çıkmasının ardından gözler Fenerbahçe’nin Kasımpaşa ile oynayacağı aça çevrildi. Fred’in Kasımpaşa maçında forma giyip giyemeyeceği merak ediliyor. Fred’in hafta sonu oynanacak olan Kasımpaşa maçında forma şansı bulup bulamayacağı henüz bilinmiyor. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’ın hafta boyunca idmanlardaki kondisyon durumuna bakarak Fred hakkındaki kararını vermesi bekleniyor.