Galatasaray orta sahayı da tamamladı! İstanbul'a iniyor!

Sarı kırmızılı ekip orta saha transferini de bitirdi.

Galatasaray orta sahayı da tamamladı! İstanbul'a iniyor!

Galatasaray, orta saha transferini de bitirdi, lige ve Avrupa'ya fırtına gibi eseceğiz mesajını verdi.

Sarı kırmızılı ekip orta saha transferini de bu hafta bitirmeyi planlıyordu ve plan gerçekleşti. Galatasaray orta sahaya yıldız ismi düşünüyordu, görüşmelerin sonucunda gülen taraf sarı kırmızı camia oldu.

Galatasaray orta saha transferine imzayı attırıyor. Galatasaray'da orta saha transferi için taraftarlara heyecanla beklenen haber getirildi. Sarı kırmızılıların yeni Haldun Üstünel'i olan Erden Timur transfer görüşmelerinde tarih yazmaya devam ediyor.

YILDIZ İKNA EDİLDİ

Galatasaray, PSG’nin formasını giyen Leandro Paredes’i kadorsuna katmak için aylardır uğraş veriyordu. PSG 6 milyon Euro’luk bonservisi kabul etmiş ancak Arjantinli oyuncu bir türlü İstanbul için ikna edilememişti.

Roma ve Lazio’nun da istediği Arjantili yıldız sonunda sarı kırmızıya doğru rotasını çizdi. Paredes, Galatasaray ile ciddi şekilde masaya oturmaya karar verdi. Aylardır uğraşan Erden Timur, Paredes'i İstanbul'a gelmesi için ikna etti. Ancak kötü bir haber var. Yıldız oyuncu Roma'nın yakın takibinde.

ROMA ZORLUYOR

Roma'ya kendini daha yakın hisseden oyuncu için Timur son kozlarını oynayacak. Paredes'in Roma ve Galatasaray arasındaki son kararı, sarı kırmızılı ekiple son kez masaya oturmasıyla bu hafta içinde netleşmesi bekleniyor.