Galler-Türkiye muhtemel 11’ler! Galler-Türkiye maç kadrosu

A Milli Futbol Takımımız EURO 2024 Elemeleri kapsamında bu akşam deplasmanda Galler’in konuğu olacak. Birkaç gün önce Almanya ile hazırlık maçı oynayan Ay-yıldızlı ekip, özel maçtan 3-2 galip ayrılmıştı.

Galler-Türkiye muhtemel 11’ler! Galler-Türkiye maç kadrosu

Tüm gözler bu akşama çevrildi. Galler-Türkiye maçı için nefesler tutuldu. Montella yönetimindeki A Milli Futbol Takımımızın bu akşamki maçı için geri sayım başladı. Maç saati, maçın tüm detayları, takımların muhtemel 11’leri maç kadrosu ve daha pek çok detayın merak edildiği Galler-Türkiye karşılaşması ile ilgili araştırmalar sürüyor. Grubu lider tamamlamak isteyen Milli Takımımız, bu akşam deplasmanda kritik bir mücadele verecek. Peki, Galler-Türkiye maçı muhtemel 11’ler nasıl, maç kadrosu açıklandı mı? İşte tüm merak edilenler…

GALLER-TÜRKİYE MAÇI SAAT KAÇTA?

EURO 2024 Elemeleri D Grubu son maçında bu akşam deplasmanda Galler’in konuğu olmaya hazırlanan A Milli Futbol Takımımızın heyecanla beklenen karşılaşması TRT 1 ekranlarından naklen yayınlanacak. Cardiff City Stadı’nda oynanacak olan maç saat 22.45’te başlayacak. Kritik karşılaşmayı Slovenya Futbol Federasyonu’ndan hakem Matej Jug yönetecek. Yardımcı hakemler ise Matej Zunic ve Manuel Vidali olacak. Maçın dördüncü hakemi ise Martin Matosa olacak.

TÜRKİYE MUHTEMEL 11’LER

- Uğurcan

- Zeki

- Samet

- Abdülkerim

- Ferdi

- İsmail

- Salih

- İrfan Can Kahveci

- Yusuf

- Kerem

- Kenan

galler-turkiye-muhtemel-11-ler-galler-turkiye-mac-kadrosu.jpg

GALLER MUHTEMEL 11’LER

- Ward

- Rodon

- Mepham

- Davies

- Roberts

- J. James

- Ampadu

- Williams

- Wilson

- Brooks

- Johnson