Marco Verratti Sarı Kırmızı oluyor

Galatasaray gözünü Marco Verratti'ye çevirdi.

Marco Verratti Sarı Kırmızı oluyor

Galatasaray transferde durmuyor. Erden Timur transfer hamlelerine tam gaz ara vermeden devam ediyor.

Sarı kırmızılı camia gözünü şimdi de yine PSG forması giyen Marco Verratti'ye çevirdi. Kayserispor ile Trendyol Süper Lig'in ilk haftasında karşı karşıya gelen ve sıfır sıfır puan kaybıyla lige başlayan Galatasaray, bu maçtan sonra orta saha sorununu bir an önce çözmek için harekete geçti.

Aylardır Arjantinli yıldız futbolcu Paredes'in peşinde olan Galatasaray İtalyan devi Roma'nın devreye girmesiyle bu transferden vazgeçmiş gözüküyor. Rotayı başka orta saha futbolcularına çeviren Galatasaray'da gözler yine PSG den bir futbolcuya çevrildi.

GÖZLER MARCO'DA

Fransız ekibinin gözden çıkardığı Marco Cerratti Galatasaray'ın yakın takibine girdi. Sarı kırmızı kulüp Paredes'e yıllık 2.5 milyon TL teklif etmişti. Yıldız oyuncu sarı kırmızılılara tam yeşil ışık yakıyordu ki Roma devreye girdi. Hal böyle olunca sarı kırmızılı ekip gözünü Marco'ya çevirdi.

Erden Timur, Galatasaray'ın Marco için 3 milyon Euro'yu gözden çıkardığını iletti. Sarı kırmızılı ekip, İtalyan futbolcuyu önce kiralamak daha sonra ise 10 milyon Euro'luk satın alma opsiyonu ile transferi tamamlamak istiyor.