Mauro Icardi'yi tehdit ettiler! Galatasaray Kulübü ayaklandı

Sarı kırmızılı camianın gözbebeği Mauro Icardi, senin ayaklarını kıracağım diye tehdit edildi!

Mauro Icardi'yi tehdit ettiler! Galatasaray Kulübü ayaklandı

Galatasaray'ın gözbebeği geçtiğimiz sezon süper ligin şüphesiz tadı tuzu olan Mauro Icardi'ye olay tehdit sarı kırmızılı camiayı sinirlendirdi.

Sarı-kırmızılı taraftarın gözbebeği Mauro İcardi’yi ayaklarını kıracağız diye tehdit ettiler.

Geçen sezon lige "Aşkın olayım" şarkısıyla ve attığı gollerle renk katan Mauro Icardi'ye edilen tehdit sarı kırmızılı camiayı öfkelendirdi. Mauro Icardi'yi kim neden tehdit etti?

Karısı Wanda Nara ile Türkiye'de hem spor hem magazin alanında Türk ünlüleri dahi geçen Galatasaray'ın yıldız topçusu Mauro Icardi'yi dünyaca ünlü yıldızın tehdit ettiği öğrenildi.

Galatasaray'a geleceği iddia edilen Sergio Ramos'un, taraftarın sevgilisi Mauro Icardi'yi tehdit ettiği öğrenildi.

Geçen sene Wanda Nara ile Icardi'nin arasına rapçi L-Gante ve Spartak Moskova'da forma giyen Keita Balde isimleri girmişti. Çiftin arasında ayrılık rüzgarları esmiş hatta boşanma davası için mahkemeye başvurulmuştu.

"O AKBABANIN BACAKLARINI KIRACAĞIM"

O dönem Icardi'nin Sergio Ramos'ın küs eşi Pilar Rubio'ya sosyal medyadan yazdığı ve İstanbul'a davet ettiği iddia edilmişti. Ramos ile Pilar barışınca olay ortaya çıkmıştı. Ramos eşiyle barışınca Pilar'a yazanlara sert mesajlar göndermişti.

Ramos'un karısına kur yapanlara "Aile içindeki kırgınlıklardan yararlanıp çocuğumun annesini baştan çıkarmaya çalışan akbabaları yakalarsam bacaklarını kıracağım. Onların kimler olduğunu iyi biliyorum." diye yazması gündem oldu. Çünkü o isimlerin arasında İcardi'nin olduğu biliniyor.