Wanda Nara esnafın Icardi itirafıyla şoke oldu

Wanda Nara, bir esnafın Icardi hakkındaki dedikleri ile neye uğradığını şaşırdı.

Wanda Nara esnafın Icardi itirafıyla şoke oldu

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara İstanbul gezisine devam ediyor.

Kapalıçarşı'ya giden Wanda Nara esnaf ile komik anlar yaşadı. Wanda Nara'nın bir esnafın Icardi itirafı ile neye uğradığını şaşırdığı hali sosyal medyada gündem oldu.

Wanda Nara İstanbul'un keyfini sürmeye devam ediyor. Nara'nın Kapalıçarşı ziyareti de sosyal medyada gündem oldu. Icardi'nin hem menajeri hem de eşi olan Wanda Nara'nın bir esnafın Icardi hakkında dedikleri ile neye uğradığını şaşırdığı hali sosyal medyada gündem oldu.

NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

fotoram-8fss.webp

Kapalıçarşı'yı gezen Nara'ya esnaf "Yengemiz" diyerek ağırladı. Bir esnafın İngilizcesiyle Icardi hakkındaki yorumu ise gündem oldu. Nara'ya bir esnaf "Icardi ile yatıp Icardi ile kalkıyorum" deyince Wanda Nara'nın bakışları gündem oldu. Nara daha sonra esnaf "Artık benim yeni arkadaşımsın" yanıtını verdi.

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara girdiği her dükkanda büyük bir ilgiyle karşılandı. Wanda Nara esnafla muhabbet etti. Bir esnaf Nara'ya "Sürekli sizi izliyorum, sürekli Icardi'yi izliyorum. Icardi ile yatıp Icardi ile kalkıyorum" deyince Wanda Nara'nın esnafa attığı bakış sosyal medyada gündem oldu.